SPOR

CANLI

Kadıköy'de çok ilginç karar! İkici gol öncesi...

Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynanan karşılaşmada oldukça ilginç bir an yaşandı.

Kadıköy'de çok ilginç karar! İkici gol öncesi...

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Fenerbahçe'nin Trabzonspor ile oynadığı akrşılaşmanın ikinci yarısında sarı-lacivertlilerin attığı ikinci gol öncesinde çok ilginç bir an yaşandı.

Trabzonsporlu Aykut Demir ile Fenerbahçeli Fernandao arasında yaşanan ikili mücadele sırasında Aykut, topa vurarak meşin yuvarlağı kornere attı. Ancak hakem tac atışını işaret etti. Topun kornere çıkmasının ardından Luis Nani, yardımcı hakemin önünde taç atışıyla oyuna başladı.

[Fenerbahçe Trabzonspor'u rahat geçti](http://spor.mynet.com/fenerbahce/89730-fenerbahce-trabzonsporu-rahat-gecti.html)

Nani'nin taç atışı sonrası Gökhan Gönül topu kontrol etti ve tekrar Nnai'ye verdi. Nani enfes ortaladı. Fernandao ise kale sahasında kafayı yuvarak skoru 2-0 yaptı. Golün ardından Fenerbahçe'nin korner kazandığı sırada yardımcı hakem kararıyla taçla oyuna başlaması en çok konuşulan konulardan oldu.

[Maçtan kareler-![Fenerbahçe - Trabzonspor maçından kareler 2015-2016](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2125157/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/5353-fenerbahce-trabzonspor-macindan-kareler-2015-2016.html)

'Maç içinde hata'

Cumhuriyet'in MHK'ye yakın kaynaklardan aldığı bilgiye göre, bu pozisyonda kural hatası yaşanmadığı ve yardımcı hakemin verdiği karardan kaynaklı bir hata olduğu öğrenildi. Cumhuriyet'in sorularını yanıtlayan MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu da "Kural hatası söz konusu değil. Yaşanan maç içerisinde olan bir hata" ifadelerini kullandı.

Özellikle sosyal medyada büyük tepki çeken pozisyon sonrasında Trabzonsporlu futbolcular hakeme itiraz etmişlerdi.

[Kadıköy'de ilginç pozisyon!](http://spor.mynet.com/fenerbahce/89728-kadikoyde-ilginc-pozisyon.html)
[Saracoğlu'nda ağlatan kırmızı kart!](http://spor.mynet.com/fenerbahce/89729-saracoglunda-aglatan-kirmizi-kart.html)
[Salih Dursun ile Markovic birbirine girdi](http://spor.mynet.com/fenerbahce/89731-salih-dursun-ile-markovic-birbirine-girdi.html)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 52 yorum
1-Futboldan biraz olsun anlayan herkes bilir ki köşe vuruşu, taç atışından çok daha etkili bir hücum şansıdır. Yani bu durumda bu karar Fenerbahçe'nin lehine değil, aleyhine bir karardır.. 2-Özetleri izleyin hakem taç verdiğinde hiçbir Trabzonlu itiraz etmezken Fernandao resmen kendini paraladı, bu da demek oluyor ki FB'li futbolcular hakemi uyardı ama karar Ts'nin işine geldiği için uyarmadı. 3-İş işten geçip de golü yedikten sonra Ts'nin aklı başına geldi ve itiraz ettiler.. Zamanında adaleti aramazsan, hüküm verildikten sonra itirazın bir anlamı kalmaz, İlahı Adalet de tam olarak budur işte
ha ha ha. maç tekrar edilecek diyelim de bukalemunlar sevinsin. özellikle kuralcı sekiztaş.
@tutku4141 Geçen sene emineke kahvehane gibi kullandı sahayı izinsiz sahaya girdi çıktıda maç tekrar edilmedi bunamı tekrar edilecek,aman mahalle karıları anca lider oldu BEŞİKTAŞIM lider oluncaya kadar kapanır çeneleri,sekiztaş muhabettine gelince hayatınız fransanın çek cumhuriyetinin kasabalarından 5bilemedin 7 yemekle geçti büyüklerine sorda sigma olomuctan nasıl 7 tane yediğinizi anlatsın sana armana bakta sonra yorum yap son senelerde kaçırdığınız şampiyonluklarla şaftınız dengeniz kaydı iyice antep maçından sonra ligin bitmesine 19 hafta daha var sahaya atlayıp şampiyonluk kutlamayın.
tekrar edilmesi gerekirmiş, futbol federasyonunda nerde o cesaret ...?
Takım
O
Av
P
Geri Dön