YURTHABER

Karabağ Şehitleri Hatıra Ormanı açılış töreni düzenlendi

Karabağ şehitlerinin hatıralarını yaşatmak için Iğdır Vakfı tarafından organize edilen “Karabağ Şehitleri Hatıra Ormanı Açılış Töreni” düzenlendi.Iğdır merkez Çalpala mevkiinde oluşturulan hatıra ormanı açılışı İstiklal Marşı ve Azerbaycan Milli Marşının okunması ile başladı.

Karabağ Şehitleri Hatıra Ormanı açılış töreni düzenlendi

Karabağ şehitlerinin hatıralarını yaşatmak için Iğdır Vakfı tarafından organize edilen “Karabağ Şehitleri Hatıra Ormanı Açılış Töreni” düzenlendi.
Iğdır merkez Çalpala mevkiinde oluşturulan hatıra ormanı açılışı İstiklal Marşı ve Azerbaycan Milli Marşının okunması ile başladı. Program, Kur-an’ı Kerim tilaveti, dua okunması ve konuşmaların ardından Karabağ’da şehit düşen 2783 askerin anısına 2783 adet fidan dikimi ile devam etti.
Katılımcılar tarafından dikilen fidanların ardından program sona erdi.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön