YURTHABER

Kars'ın 2 bin 84 rakımlı köyünde çocuklar kar yağışını eğlenceye dönüştürdü

Çocuklardan Yusuf Pedis: - "Kar yağınca toplandık, oyunlar oynuyoruz. Tepelerden kayıyoruz, futbol oynuyoruz, çok keyif alıyoruz"

Kars'ın Sarıkamış ilçesinde etkili olan kar yağışını eğlenceye dönüştüren çocuklar, futbol oynayarak keyifli anlar yaşadı.

İlçeye bağlı 2 bin 84 rakımdaki Balıklı köyü, kar yağışının ardından beyaza büründü. Yağışa sevinen çocuklar kayak kayıp kar topu oynayarak güzel vakit geçirdi.

Çocuklar, beyaz örtüyle kaplanan sahaya koşarak doyasıya futbol oynadı. Renkli görüntülerin oluştuğu köyde, çocuklar kar çilesini eğlenceye dönüştürdü.

Çocuklardan Yusuf Pedis, karın yağmasına çok sevindiklerini ifade ederek, "Kar yağınca toplandık, oyunlar oynuyoruz. Tepelerden kayıyoruz, futbol oynuyoruz, çok keyif alıyoruz." diye konuştu.

Sait Karadeniz de köyde güzel vakit geçirdiklerini belirterek, "Kış geldi, çok eğleniyoruz. Arkadaşlarla karda futbol oynamak çok güzel." dedi.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön