YURTHABER

Kars’ta 40 saatlik kurs başlıyor

Kars’ta 40 saat sürecek olan Ara Eleman Yetiştirme Kursları başlıyor.Kars’ta gelişmekte olan sektörler arasında yer alan Turizm sektöründe farkındalığı artırmak tarihi ve kültürel varlıkları sürdürülebilir turizm ilkeleri doğrultusunda değerlendirerek turizm bilincini canlandırmak amacı ile yerli ve yabancı turistlere daha iyi hizmet vermek amacıyla 10-14 Haziran 2019 tarihleri arasında “Ara Eleman Yetiştirme” kursu verilecek.Kat Elemanı Eğitimi, Garsonluk Eğitimi, Resepsiyon Eğitimi, Diksiyon Eğitimi, İletişim Eğitimi, Ekip Çalışması Eğitimi, Temizlik ve Hijyen Eğitimi için kurs başvuruları Kars İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne yapılacak.

Kars’ta 40 saat sürecek olan Ara Eleman Yetiştirme Kursları başlıyor.
Kars’ta gelişmekte olan sektörler arasında yer alan Turizm sektöründe farkındalığı artırmak tarihi ve kültürel varlıkları sürdürülebilir turizm ilkeleri doğrultusunda değerlendirerek turizm bilincini canlandırmak amacı ile yerli ve yabancı turistlere daha iyi hizmet vermek amacıyla 10-14 Haziran 2019 tarihleri arasında “Ara Eleman Yetiştirme” kursu verilecek.
Kat Elemanı Eğitimi, Garsonluk Eğitimi, Resepsiyon Eğitimi, Diksiyon Eğitimi, İletişim Eğitimi, Ekip Çalışması Eğitimi, Temizlik ve Hijyen Eğitimi için kurs başvuruları Kars İl Kültür ve Turizm Müdürlüğüne yapılacak. 40 saatlik eğitim verilecek kursların eğitim sonunda da sertifika verilecek. Kurslar için son başvuru tarihi 10 Haziran 2019 olarak belirlendi.