SPOR

Kasımpaşa, Galatasaray'ın Trezeguet için resmi teklif yaptığını açıkladı!

Galatasaray'ın uzun süredir gündeminde yer alan Trezeguet için Kasımpaşa'dan resmi açıklama geldi. Kasımpaşa Başkanvekili Hilmi Öksüz, Galatasaray'ın Trezeguet için resmi teklif yaptığını ancak bu teklifi beğenmediklerini söyledi.

Kasımpaşa, Galatasaray'ın Trezeguet için resmi teklif yaptığını açıkladı!

Kasımpaşa Başkanvekili Hasan Hilmi Öksüz, beIN Sports Haber'de yaptığı açıklamada Trezeguet için Galatasaray'ın resmi teklif yaptığını açıkladı, ancak kabul etmediklerini söyledi.

Öksüz, Galatasaray'ın beklentinin altında bir teklif yaptığını belirtirken, "Galatasaray resmen istedi, bizimle görüştüler. Trezeguet bir takımla anlaşır ve 5 milyon euroyu nakit öderse, gidebilir. Ama Türkiye şartlarında hiçbir takımın 5 milyon euroyu öyle tık diye ödeyemeyeceğini biliyoruz" ifadelerini kullandı.

Galatasaray'ın takasta oyuncu önerdiğini kaydeden yönetici, "Bizim oyuncuya ihtiyacımız var, kiralık olarak alırız. Galatasaray'ın teklifinde oyuncu vardı. Biz oyuncuyu vermiyoruz, bizim oyuncumuz, bizde kalacaktır. Yurt dışında ciddi bir anlaşma yapar ve parayı yatırırsa, söyleyecek bir şeyimiz yok" diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
GS ister Fener Alir
bu adamı kaçırma Cimbom
GS istedimiydi zaten pek kiymete biner sirf GS alacak diye 2m euroyu ödediniz yemeyin bizi tolga arti 3,5 milyonda iyi bir para ha kizarsak mi turkiyeden kimse veremez belki ama biz GS iz 5 milyonu koyar yine aliriiz pöööööh
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler