YURTHABER

Kgd’den, Beü Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer’e Ziyaret

Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD), Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer’i ziyaret etti.BEÜ...

Kgd’den, Beü Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer’e Ziyaret

Karaelmas Gazeteciler Derneği (KGD), Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer’i ziyaret etti.

BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer üniversitenin 20 bin öğrenci barajını geçtiğini müjdeledi.

BEÜ Rektörü Özer’in Zonguldak Karaelmas Gazeteciler Derneği üyelerine yönelik check-up programının düzenlenmesinin ardından KGD Yönetim Kurulu üyeleri Özer’e teşekkür ziyaretinde bulunarak çiçek takdiminde bulunuldu. KGD Başkanı Osman Sav yaptığı check-up programın gazeteciler açısından yararlı olduğunu belirterek Özer’e Bülent Ecevit Üniversitesi'nin gelişimi konusunda yaptığı yatırımlar konusunda teşekkür etti. Sav, “Karaelmas Gazeteciler Derneği olarak talebimiz üzerine sizinde gerçekleştirmiş olduğunuz check-up için teşekküre geldik. Hem gazeteci arkadaşlar hem de aileleri bundan çok faydalandılar. Sizinde isteğiniz üzerine bundan sonra periyodik olarak bunu yapabilirsek çok memnun kalırız. Üniversitemizin yeni eğitim öğretim yılı hayırlı olsun. Gerçekten güzel çalışmalar yapıyorsunuz. Tıp Fakültesi Hastanesi’nde de güzel çalışmalar yapılıyor. Genç olmanız, idealist olmanız Zonguldak’a büyük şeyler katacağını düşünüyoruz. Karaelmas Gazeteciler Derneği’nin bayram gazetesinde de yapmış olduğunuz açıklamalarla da bazı şeyleri daha net açıklamış oldunuz Zonguldak için. Birçok söylemler var, kentle üniversitenin bütünleşmesi için, bizimle yapılan check-upla ve diğer etkinlikler aslında bu bütünleşmenin bir parçasıdır diye düşünüyorum. İnşallah bu etkinliklerimiz ve bütünleşmemiz devam eder. Karaelmas Gazeteciler Derneği olarak bu yönde bize ne düşüyorsa biz yapmaya hazırız” dedi.

Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Mahmut Özer ise Check-Up etkinliğinin 6 ay aralıklarla devam edeceğini belirterek, Bülent Ecevit Üniversitesi olarak her geçen gün gelişim sağladıklarını, öğrenci sayısının 16 binlerden 20 bin barajını geçtiği müjdesini verdi. Özer Eğitim öğretim yılının başladığını belirterek yeni bölümleri ve hedefleriyle ilgili şöyle konuştu, “Biz üniversitemizi hedefçe büyütmeye yolumuza devam ediyoruz. 2012-2013 eğitim öğretim yılına girmiş bulunuyoruz ve yoğun bir öğrenci kapasitesiyle dolu dolu. Göreve geldiğimiz günden itibaren hem üniversitemizin hem eğitim öğretim kapasitesinin hem araştırma kapasitesinin hem de aynı zamanda toplum ve hizmet kapasitesini arttırmak için çaba sarf ediyoruz. Bu çabalarımız devam edecek. Aynı zamanda biz şehir üniversiteyiz. 11ayrı kampüste hizmet veriyoruz. 11 ayrı kampüste de her yerde yatırımlarımız devam ediyor. Ziyaretinizden dolayı sizlere, Karaelmas Gazeteciler Derneğine teşekkür ediyorum. Check-Uplarımız devam edecek, tüm gazeteci arkadaşlarımız ve birinci derece yakınları da bu hizmetten yararlanacak. Bundan sonra 6 aylık Check-Uplar da sürdürmeyi hedefliyoruz” diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın