YURTHABER

Malatya Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü’nün Acı Kaybı

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeli Süleyman Köseman (47) geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını...

Malatya Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürlüğü’nün Acı Kaybı

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü personeli Süleyman Köseman (47) geçirdiği rahatsızlık sonucu hayatını kaybetti.

Evli ve bir çocuk babası Köseman’ın cenazesi, Şehir Mezarlığı’nda öğlen namazına müteakiben kılınan cenaze namazı sonrası defnedildi. Cenaze törenine Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sadi Fındıklı, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri ile personelleri ve Köseman’ın yakınları katıldı.

Öte yandan, Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sadi Fındıklı Köseman’ın vefatı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Fındıklı, Köseman’ın vefatının kendilerini derinden üzdüğünü ifade ederek, “Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü olarak büyük bir aileyiz. Müdürlüğümüz çalışanlarından Süleyman Köseman’ın vefatı bizleri derin bir üzüntüye boğmuştur. Köseman’a Allah’tan rahmet, ailesi ve yakınlarına sabırlar diliyorum” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler