YURTHABER

Manyas’ta denetimler yoğunlaştırıldı

Manyas’ta Covid-19 vakalarının son günlerde artması üzerine denetimler yoğunlaştırıldı.Balıkesir’in Manyas ilçesinde sokağa çıkma yasağına uyulması için gerekli tedbirler alındı.

Manyas’ta Covid-19 vakalarının son günlerde artması üzerine denetimler yoğunlaştırıldı.
Balıkesir’in Manyas ilçesinde sokağa çıkma yasağına uyulması için gerekli tedbirler alındı. Normalleşme sürecine bir an önce geçebilmek için vatandaşların maske, mesafe ve sağlığa uygunluk kurallarına azami dikkat etmesi gerektiğinin altını çizen Manyas Kaymakamı Fatih Yıldız, ilçe merkezinde Emniyet Amirliğinin, kırsal mahallelerde de İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerinin denetimlerini yoğunlaştırdığını açıkladı. Yıldız, "Vatandaşlarımız lütfen kurallara tam anlamıyla uysunlar, bunlar normal sürece geçişte büyük önem arz etmektedir. Toplumun sağlığı için bireysel olarak kurallara azami derecede dikkat edelim. Her vatandaşın başına bir personel bulundurmamız olası değil. Bunun için her vatandaşımız kendi kontrolünü, toplumun sağlığı için yapmak zorundadır. Sabırla bu güne kadar bunu yaptıysak, biraz daha sabır göstererek vaka sayımızı düşürmeliyiz" dedi.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön