YURTHABER

Manyas’ta Muhasebe haftası kutlanıyor

Muhasebe haftası nedeniyle Manyas Mal Müdür Vekili Aslı Eren Balıkesir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Manyas İlçe Temsilcisi Mali Müşavir Metin Erer’i makamında ziyaret etti.Metin Erer “Geçtiğimiz hafta Vergi haftasıydı biz ilçede ki Mali Müşavir ve muhasebeciler olarak Mal Müdürümüz Aslı hanıma bir kutlama ziyareti gerçekleştirdik.

Manyas’ta Muhasebe haftası kutlanıyor

Muhasebe haftası nedeniyle Manyas Mal Müdür Vekili Aslı Eren Balıkesir Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası Manyas İlçe Temsilcisi Mali Müşavir Metin Erer’i makamında ziyaret etti.
Metin Erer “Geçtiğimiz hafta Vergi haftasıydı biz ilçede ki Mali Müşavir ve muhasebeciler olarak Mal Müdürümüz Aslı hanıma bir kutlama ziyareti gerçekleştirdik. Bugünde kendileri bizim haftamızı kutlama inceliği göstermişler, kendilerine teşekkür ediyorum” dedi. Mali Müşavirlik mesleğinin vazgeçilmez önemini açık bir şekilde gösterdiğini söylerken, hem mükelleflerin varlıklarını koruyabilmeleri hem de kamu finansmanın sağlanması açısından kamu ile işletmeler arasında köprü görevi gördüklerini belirtti.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön