YURTHABER

Marmaris Kaymakamı jandarma ile denetim yaptı

MUĞLA'nın Marmaris İlçesi Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy, Datça yolu üzerinde Çetibeli mevkisinde oluşturulan Kontrol Noktası'nda jandarma ekipleriyle birlikte denetimlere katıldı, sürücü ile yolculara uyarılarda bulundu.

Ali GÜNDOĞAN / MARMARİS (Muğla), (DHA)- MUĞLA'nın Marmaris İlçesi Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy, Datça yolu üzerinde Çetibeli mevkisinde oluşturulan Kontrol Noktası'nda jandarma ekipleriyle birlikte denetimlere katıldı, sürücü ile yolculara uyarılarda bulundu.
Marmaris-Muğla Karayolu'nun 21 'inci kilometresinde bulunan Çetibeli Jandarma Kontrol Noktası'nda yapılan denetimleri İlçe Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy inceledi. Kaymakam Aksoy ve Marmaris İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Binbaşı Murat Çam, ekiplerle birlikte tam kapanma genelgesine göre sürücü ve yolcuların izin belgelerini kontrol etti. Jandarma ekipleri plaka ve kimlik sorgulaması yaptı. Kaymakam Aksoy, koronavirüs tedbirlerine uyulması için sürücü ve yolcuları uyardı. 2 saat süren denetim sonrası Marmaris İlçe Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy açıklama yaptı. Denetimlerin 7 gün 24 saat esasına göre yapıldığını belirten Kaymakam Aksoy, "Jandarma kontrol noktasında yapılan denetimlerde şimdiye kadar bir sorun ile karşılaşılmadı. Sürücü ve yolcular gerekli izin belgeleriyle yola çıkmış. Yapılan denetimlerde çoğunluk Marmaris ve Datça ilçelerinde ikamet eden kişiler. Tam kapanma sürecinden verilerin maviye dönmesi için Marmarisliler çok daha duyarlı olmalıdır. Sizlerin vesilesiyle Marmarisliler'in Ramazan Bayramı’nı şimdiden kutluyorum" dedi.

FOTOĞRAFLI

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön