SPOR

Mertcan Çam, başkan tarafından tekme tokat dövüldü iddiası!

Şanlıurfaspor'da kiralık olarak oynayan Trabzonsporlu 22 yaşındaki futbolcu Mertcan Çam'ın, Urfaspor Başkanı Emin Yetim ve çevresindeki 10 adam tarafından dövüldüğü iddiası ortalığı ayağa kaldırdı.

Mertcan Çam'a öldüresiye dayak iddası

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
beter olsun ne kadar trabzonşu varsa gebersin
utanç duyulacak sey futbolu çobanlar yönetirse olucağı bu
diyarbakırsporun adının amedspor olarak değiştirilmesine göz yumanlar, ülkeyi mafya yönetimlerinin eline bırakanlar bu olayların bir numaralı failidir..
@freddy_87 sana katılıyorum dostum güzelim Diyarbakır ismini amed olarak değiştirdiler ya yatacak yeri yok bunların!
@freddy_87 hem demokratik bir ülke isteyeceksin hemde delegelerin seçtiği insanların sanki atama ile gelmiş gibi birilerine çamur atacaksın. Yanlış kardeşim yanlış insanların seçimlerini yargılayamazsın. yapılan terör olayını başkalarına yıkmaya çalışmayın...
@freddy_87 87 Nerenden salladın bimem ama Diyarbakır spor hala duruyor.Diyarbakır büyük şehir belediye değiştirildi amed olarak tıptı ANKARA Büyük şehir ( Ankara spor ) olduğu gibi
doguda normal baska biseye kafa basmiyor zaten vuralim kiralim
ne var bunda?
TİPİK BİR TAŞRA KLÜP BAŞKANI MAFYA BOZUNTUSU CAHİL
şehir ayıları bunlar
teseliler adamlar lisansı sizde olan oyuncunuzu dövmüş.. gece 3 saat yayın yaptılar.. yöneticileriniz korkudan tv ye bağlanamadılar.. oyuncularına sahip çıkamadılar.. ne oldu yemedimi.. fenere atıp tutanların maskesi düştü..
freddy_87 olm sen malmisin? diyarbakırspor şuan diyarbekirspor olarak ligde..diyarbakır büyükşehir belediyesi ismini Amedspor olarak değiştirdi..Amed ismi neden bu kadar battı sana.anlat hele gel kucime:)
Bazı kulüb başkanları futbolcuları alacakları vermiyor verseler daha güzel olur hiç bir futbolcuda alacakları diye tff’ye şikayete bulunmazlar. Tff’ye şikayete bulundu diye futbolcuya dayakmı atılır 1 kişi’ye 11 kişi sandırılırmı utanç diye birşey var kulüb yönetemiyorsanız neden başkan olarak o koltukta oturuyorsunuz o koltokta oturmayın bırakında yönetebilen kişi o koltuğa otursun şerefiylen yönetenler otursu koltuğa şanlıurfasporu kirletiler kirletende beli o koltukta oturan başkan kirleti kirletiğin yeter o koltuğu o koltuktan kalk.
o taraflarda sorunların şiddetle çözülmeye çalışılması olağan kabul edilir !!!!
ŞanlıUrfa mızın klüp başkanlığına bu insanlık düşmanı saldırganı layık görenler utansın.
Başkan denen soytarı akşam inkar ediyordu canlı yayında yalancı şeref yoksunu
yazık ki ne yazık.
hiçbir kulüp başkanı,futbolcusunu dövmez!futbolcunun yasal hakları olduğu kadar,kulüp'ünde yasal hakları vardır!herşeyin yasal yollarla çözümü olanaklı iken bir kulüp başkanı futbolcusunu dövmez.futbolcu,özelliklede karadenizli futbolcular büyük ekseriyetle bir gün parası geciksin,ya antrenmana çıkmaz,yada takımı kamplaştırır,huzuru bozarlar!!bu işte akçeli bir iş olmalı.sayın kulüp başkanı zaten zorlukla götürülen bu işlerde,ödeme geciktirmiştir,ama o futbolcu anında kazan kaldırmıştır,ve herşeye rağman arzu edilmeyen sonuç olmuştur.kulüp başkanlığı yapmış birisi olarak bu durumları bilirim.
SPOR KULUPLERİ DENETLENMELİ KARA PARA AKLAMA MERKEZİ BÜTÜN PİSLİKLER BURALARDA DÖNÜYOR TEMİZ ADAM BULAMAZSIN BELKİ BİR KAÇI İSTİSNA
futbolu.tarlada karpuz toplamaya benzetti galiba tipe baksen.bosuna dememisler.ekmegi ekmekciye ver bi ekmekde uste ver diye.keko futboldan ne anlasin
Diğer Haberler