YURTHABER

MHP İlçe Başkanı BDP'ye katıldı

Van'ın Başkale İlçesi’nde MHP İlçe Başkanı Ömer Bozkurt, yönetimiyle birlikte istifa ettikten sonra BDP’ye katıldı.

MHP İlçe Başkanı BDP'ye katıldı

MHP Başkale İlçe Başkanı Ömer Bozkurt, yönetim kurulunda 16 üye ile birlikte bugün İlçe Seçim Kurulu’na gidip istifa dilekçelerini sundu. Bozkurt, daha sonra BDP’nin desteklediği bağımsız milletvekili adayı Kemal Aktaş için açılan seçim bürosuna giderek BDP’ye katıldıklarını açıkladı.

Bağımsız aday Aktaş’ın seçim bürosunda açıklama yapan Bozkurt, bundan böyle düzen partilerde değil, artık halkın yanında olmak istediklerini belirterek, şunları söyledi:

"Bundan sonra düzen partilerinde değil, artık halkımın yanında olmak istiyorum, bu bir örnek temsil etmeli. Doğu ve Güneydoğuda kurulu bütün diğer partilerinde yer alan halkımızın istifa edip bir an önce kendi partilerine yani BDP’ye katılmaları için çağrıda bulunuyorum" dedi.

Daha sonra Başkale BDP İlçe Başkanı Derviş Polat, MHP’den istifa edip partilerine geçen Ömer Bozkurt’a rozet taktı. Bağımsız aday Aktaş, Bozkurt’un partilerine geçmesinden çok mutlu olduklarını söyledi. Bozkurt, rozeti takıldıktan sonra seçim bürosunda partililerle tokalaştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 843 yorum
davar çobanı keçi çobanına rozet takıyor. ben orada bozkurt göremedim....
Süper bir teşhis ;)
Harika yorum gulmekten kirildim :)
bende senin yazını görünce sen insanmısın diye şüphe ettim.eğer insan olsaydın sınıf ayrımı yapmazdın.o keçiler davarlar olmasaydı sen nasıl zıkkımlanacaktın ve onlara bakanlar olmasaydı..pis ayrımcı faşit yobaz ABD uşağı!
koptum:D
yazıklar olsun. sız ılk önce medenı bir insan gibi konuşun. davar cobanı, keçi cobaını hakaretlerı hak etmıyor. bu ülkede yaşıyan herkes birıncı sınıf vatandaştır.
allahına kurban kardeş
ipekemlak lütfen çobnlara hakaret etmeyin.çobanlığında bir haysiyeti şerefi var.
aynen körler sağırlar birbirini ağırlar.. habere bak!! heheh:))
al birini vur ötekine
yorum yazacaktım bu yorumu okuyunca vaz geçtim 100/100 dogru söz başka söze gerek yok
allahın kroları. rozeti ananızdan çıkarkenmi gördünüz lan siz.. tiplere bak :) başkalede insan şikrinde adammı kalmadıda mhp bunları başkan yapmış.. satılmış it bunların hepsi :)
o insanlar yorgun insanlar sumer rahip olmadan öncede ordalardı ve hala varlar 7000 yıldır bu toprakların sahibi bunlar kroymuş ben senin anandan şüphe etmiyorum merak etme 12 veledizinanın dölündensin yazık sana yeryüzünde kullanılacak en büyük hakaret budur haberin olsun!!!
Peki bu krolara neden MHP van il teşkilatı tedlim edildi. Her şey çok iyi idi. Ayrılınca adamlarda şikir olmadığının farkına vardınız :)
ADINADA YAZIKK SENİN BE...ÖMER BOZKURT
ozdemir_ncdt...bide hangi yoruma cvp yazacağınızı öğrenebilseniz.
MEVAN.TEBRİK EDİYORUM SENİ KARDEŞİM.NEDEN ÇOBAN,KRO DEDİĞİNİZ İNSANLAR MHP DEYKEN BU SIFATLARA KONULMUYORDU DA,SAF DEĞİŞTİRDİ DİYE Mİ BU YAKIŞTIRMALAR.SİZLERİ KINIYORUM FİKİR VE DÜŞÜNCELERİNİZ AYNANIZDIR UNUTMAYIN!BAKIN VE KENDİNİZİ GÖRÜN...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın