YURTHABER

Minik öğrencilerden İHA’ya anlamlı ziyaret

Kars’ta okul minik öğrenciler, gazeteci amcalarını unutmadı.10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kars Özel Nefes Eğitim Kurumları okul öncesi öğrencileri koordinatörleri Canan Altay Çelik ve Şenay Tutar ile birlikte İhlas Haber Ajansı (İHA) Kars Temsilciliği’ni ziyaret ettiler.İHA Kars Temsilcisi Işık Çapanoğlu ve muhabir Serkan Erkoç’un gazeteciler gününü kutlayan minik öğrenciler, Çapanoğlu’na çiçek takdim etti.

Minik öğrencilerden İHA’ya anlamlı ziyaret

Kars’ta okul minik öğrenciler, gazeteci amcalarını unutmadı.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Kars Özel Nefes Eğitim Kurumları okul öncesi öğrencileri koordinatörleri Canan Altay Çelik ve Şenay Tutar ile birlikte İhlas Haber Ajansı (İHA) Kars Temsilciliği’ni ziyaret ettiler.
İHA Kars Temsilcisi Işık Çapanoğlu ve muhabir Serkan Erkoç’un gazeteciler gününü kutlayan minik öğrenciler, Çapanoğlu’na çiçek takdim etti. Çapanoğlu’da nazik ziyaretlerinden dolayı minik öğrencilere teşekkür etti.
Minik öğrencilere gazetecilik hakkında bilgi veren Çapanoğlu, öğrencilerden okumalarını istedi. Bir süre öğrencilerin sorularını cevaplayan Çapanoğlu, öğrencilerle bir de hatıra fotoğrafı çekildi.

Minik öğrencilerden İHA’ya anlamlı ziyaret

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın