MAGAZİN

Müjde Ar kötü haberi verdi! 'O da pozitif çıktı'

Müjde Ar kötü haberi verdi! 'O da pozitif çıktı'

Yeşilçam’ın efsane isimlerinden olan Müjde Ar, katıldığı bir programda eski siyasetçi ve eşi Ercan Karakaş’ın oğlunun koronavirüse yakalandığını söyledi.

Eski Kültür ve Turizm Bakanı Ercan Karakaş ile evli olan ünlü Yeşilçam yıldızı Müjde Ar, koronavirüs salgını nedeniyle evlerinden çıkamadıklarından dert yandı. İnternette yayınlana bir programa konuk olan Müjde Ar, eski siyasetçi ve eşi Ercan Karakaş’ın oğlu Devrim Karakaş’ın koronavirüse yakalandığını duyurdu.

EŞİNİN OĞLU KORONAVİRÜSE YAKALANDI

Uslu uslu evlerinden oturduklarını belirten Müjde Ar, Hem 65 yaşında olduğunu hem de hipertansiyon ve diyabet hastası olduğunu belirterek, “Yalnız bir sıkıntımız var. Ercan’ın oğlu Devrim virüse yakalandı. O yüzden de arada baktığımız iki torunumuzu yanımıza alamaz olduk” dedi. Karantina sürecinde evlerinden çıkmadıklarını dile getiren Ar, yarım kalan kitaplarını okuduğunu ve senaryo yazdığını söyledi.

5ce3a58c66a97c6c9cfa39ca

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
Umrede kapmıştır.. ABD'de Zülfünün konserinde kapacak hâli yok ya
şimdide yeni moda "_ Siz hiç Corona Virüsü Etkisiz hâle Getiririm diyen bir İmam Müezzin Gördünüzmü?" Yok Görmedik.. Peki ya Sen! hiç " Corona Virüsü Etkisiz hâle Getiririm" diyen Makine Mühendisi Bilgisayar Mühendisi Matematik Profu Öğretmen Hakim Savcı Avukat Meyhaneci vs vs vs Gördün mü Peki? _ Hayır! eee naapcaz şimdi
Kesinlikle katılıyorum, yada umreden gelip tüm Türkiyeyi gezerek her şehirde mevlüt okutan kadının mevlütünde kapmıştır
@gamlibaykus_124 EVET KORONA VİRÜSÜNÜ İMAMLAR YADA MÜEZZİNLER TEDAVİ EDEMESE DE SAĞLIKCILAR DOKTORLAR TEDAVİ ETMEYE ÇALIŞIYORLAR . AYRICA ŞU ANDA OLMASA DA BİR ÇOK BİLİM ADAMI ETKİSİZ HALE GETİRMEYE ÇALIŞAN AŞILAR ÜZERİNDE ÇALIŞIYORLAR. HA İMAMLARDA DUALARLA NAMAZLARLA DİĞER TARAFA YOLLUYORLAR .ONLARINDA HAKKI YENMEZ TABİ. AMA İKİ GRUP ARASINDA BİRİSİ YAŞATMAYA ÇALIŞIRKEN BİRİSİ YOLLAMAYA ÇALIŞIYOR FARK BURADA.. KISACA NEYE BAKARSAN ONU GÖRÜRSÜN BEN AŞILAR ÜZERİNDE ÇALIŞIP İNSANLIK İÇİN ÇALIŞAN BİLİM ADAMLARI GÖRÜYORUM SEN BAŞTAN YANLIŞ TARAFA BAKMIŞSIN ZATEN..
Geçmiş olsun güzel İnsan ALLAH şifa versin sana, şuanki ünlü diye gördüğümüz tuhaf haraketli kişileri görünce, senin ne kadar değerli bir insan olduğunu daha iyi anlıyorum.
yıllar senide harcadı ne abla.... geçmiş olsun
Geri Dön