SPOR

Muslera için flaş iddia!

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Arsenal maçında Fernando Muslera'ya 18 kişilik kadroda yer vermedi.

Muslera için flaş iddia!

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza Hamzaoğlu, Şampiyonlar Ligi'ndeki son maçta sürpriz bir karar vererek Fernando Muslera'yı kadroya almadı. Sarı-kırmızılıların yeni hocası, ilk 11'de Sinan Bolat'a görev verirken, yedek kulübesinde ise Eray İşcan'ı görevlendirdi.

[Maçtan kareler-![Galatasaray - Arsenal maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/2121742/640xauto.jpg)](https://www.mynet.com/galeri/galatasaray-arsenal-macindan-kareler-154015-myspor)

 

Bu kararın sonrasında NTV Spor ekranlarında değerlendirmede bulunan Mehmet Demirkol, "Sinan Bolat bir yedek kaleciden fazlası, yedek kaleci diye bakılmaz" ifadelerini kullandı.

"MUSLERA BİLEREK OYNAMAK İSTEMEMİŞ OLABİLİR"

Önder Özen ise, Fernando Muslera'nın bilerek oynamak istememiş olabileceğini belirterek, "Teknik anlamda tabii ki bir açıklaması vardır, ama bence Muslera bilerek oynamak istememiş olabilir. Şampiyonlar Ligi, Muslera'yı yordu. Çok iyi bir kaleci. Çok önemli bir kaleci. Hiç hak etmediği bir şekilde, kötü bir rekora doğru gidiyordu. Önündeki 10 oyuncu, antrenör seçimleri, onu bir rekora doğru götürdü. Tabii oynamaması, kaçmak anlamına gelmez" dedi.

Galatasaray ile Şampiyonlar Ligi'nde bu sezon kalesinde 15 gol gören Fernando Muslera, 2 gol daha yemesi durumunda, Şampiyonlar Ligi ilk tur gruplarında en çok gol yiyen kaleci olacaktı.


Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler