SPOR

CANLI

Nani'ye sevgiliden transfer baskısı

Çin'den gelen astronomik ücreti kabul etmesi için Nani'ye yoğun pres yapan Danila Martins, F.Bahçe'nin korkulu rüyası oldu.

Nani'ye sevgiliden transfer baskısı

Yıllık 10 milyon Euro’luk kontratı reddeden yıldız futbolcu, İstanbul’a alışamadığı için Türkiye’yi terk eden hayat arkadaşının baskısından bunaldı. Portekizli, sezon sonu sarı-lacivertlilerden ayrılabilir.
Sezon başı Manchester United’dan 6 milyon Euro bonservis bedeli karşılığında 3 yıllığına F.Bahçe’ye transfer olan Luis Nani, devre arası Çin’den gelen astronomik teklif yüzünden oldukça sıkıntılı günler geçiriyor. Başkan Aziz Yıldırım’a “F.Bahçe’yi şampiyon yapmadan ayrılmak istemiyorum. Sezon sonu yeniden oturup, konuşuruz” diyerek, sarı-lacivertlilerde kalacağının altını çizen Portekizli yıldızınr aldığı bu karar hayat arkadaşı Daniela Martins’i çileden çıkarttı.

Nani'nin yıllık 10 milyon Euro’luk garanti ücreti elinin tersiyle itmesiyle adeta çileden çıkan Martins, oyuncunun Çin’e ‘Tamam’ demesi için yoğun pres uyguluyor. Yaşanan bu gelişmeler sarı-lacivertli yönetimin şimdiden korkulu rüyası olurken, deneyimli yıldızın sezon sonunda Asya’dan gelen bu öneriye ‘Tamam’ demesinden endişe ediliyor.

[Nani isterse daha ucuza da gider](https://www.mynet.com/nani-isterse-daha-ucuza-da-gider-92471-myspor)

İMZAYA AŞAMASINDA KRİZ ÇIKARTMIŞTI

Ortalığı karıştıran isim olan Martins, Nani’nin F.Bahçe’ye imza atma aşamasında da işi sürekli yokuşa sürmüştü. Sarı-lacivertlilerin sportif direktörü Terraneo, 2 kez gittiği Portekiz’de 29 yaşındaki oyuncuyla her konuda anlaşsa da kız arkadaşının engellemeleri yüzünden İstanbul’a eli boş dönmüştü.

Şimdilerde gözünü para bürüyen Nani’nin hayat arkadaşı, ‘Türkiye’de terör var’ bahanesiyle geçtiğimiz günlerde İstanbul’dan ayrıldı. İstanbul yaşantısına ayak uyduramadığı için ülkesine dönen Daniela Martins’in sürekli olarak Nani’yi F.Bahçe’den ayrılıp Çin’e gitmesi için telefonda taciz ettiği öğrenildi.

[Fenerbahçe'de Nani şoku](https://www.mynet.com/fenerbahcede-nani-soku-92117-myspor)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler