YURTHABER

Numan Kurtulmuş: Hepimiz milletin kararına saygı göstereceğiz

Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, eğitim gördüğü sınıfta oy kullandı. Eşi...

Numan Kurtulmuş: Hepimiz milletin kararına saygı göstereceğiz

Halkın Sesi Partisi (HAS Parti) Genel Başkanı Numan Kurtulmuş, eğitim gördüğü sınıfta oy kullandı. Eşi Sevgi Kızı Ayşe ve oğlu İsmail Kurtulmuş ile birlikte sandık başına giden Kurtulmuş, "Sandıktan çıkacak sonuca hepimiz saygılı olacağız." dedi.
Eşi ve kızı oy kullandıktan sonra sandık başına geçen Kurtulmuş, kimliğini göstererek oy pusulası aldı. Daha sonra kabine giren Kurtulmuş, tercihini yaptıktan sonra oyunu sandığa attı. Sandık başında kısa bir değerlendirme yapan Kurtulmuş, keyifli ve heyecanlı bir seçim dönemi geçirdiklerini belirtti.
Artık söz ve kararın millete olduğunu aktaran Kurtulmuş, "Hepimiz milletin kararına saygı göstereceğiz.” dedi. Seçim sonuçlarının hayırlı olmasını temenni eden Kurtulmuş, “Türkiye’nin geleceği daha iyi hazırlanması için inşallah bu seçim bir vesile olur. Benim için bu seçimin önemli bir tarafı ilkokula başladığım bu sınıfta oy kullanıyorum. O zaman ismi Akşemsettin İlkokulu idi. Ayrıca ortanca oğlum İsmail’de da ilk kez oy kullanıyor. Sonuçların herkese hayırlı olmasını diliyorum. Katılan siyasi partileri ve herkesi tebrik ediyorum.” dedi.
Öte yandan Bugünki ismi 29 Mayıs İlköğretim Okulu olan okulun müdürü, Numan Kurtulmuş’un 1969-1970 eğitim öğretim döneminde aldığı karnenin bir belgesini kendisine hediye etti. Derslerinin tamamı pekiyi olduğu görülen Kurtulmuş, verilen hediyenin kendisi için çok önemli olduğunu, eğitim gördüğü yıllara geri gittiğini belirtti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın