YURTHABER

Nurettin Zafer Stadı'nda Spor Cümbüşü

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde son 2 sene içinde başlatılan spor atağı ile...

Nurettin Zafer Stadı'nda Spor Cümbüşü

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde son 2 sene içinde başlatılan spor atağı ile Düzce’de 7’den 70’e herkes spor yapmaya başladı. Nurettin Zafer Stadyumunda her gün farklı spor dallarını yapan sporcular renkli görüntüler oluşturuyor.

Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Nurettin Zafer Stadyumu'nda spor yapanların görüntüsü görenleri büyülüyor. İl Müdürü Ömer Faruk Şiran’ın Düzce’ye atanması ile başlatılan spor atağı meyvelerini vermeye başladı. Düzceli sporcular Düzce’nin adını her alanda duyururken çalışmalarını da aksatmadan yapıyor. 7 gün 24 saat çalışan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tesisleri, her gün sporcuları ağırlıyor.

Bu çerçevede Nurettin Zafer Stadı'nda özellikle akşam saatlerin her spor branşını yapan Düzceli bulmak zor olmuyor. Düzce’nin futbol takımları çalışmalarını sürdürürken, atletizm takımı koşularını gerçekleştiriyor. Teknik Atletizm branşı sporcuları gülle atarken, sağlıklı kalmak için yürüyüş yapan Düzceliler de stadın çevresinde yürüyüşlerini yapıyor.

Farklı renkler ve sporların bir arada yaşandığı Nurettin Zafer Stadı adeta renk cümbüşünü andırıyor. Sporun daha da sevilerek yapılması Düzce’nin spor geleceği için de memnuniyet veriyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın