MAGAZİN

Nusret'e ABD'de büyük şok! Soruşturma açıldı

Newsweek haber sitesi, ABD'nin New York kentinde bulunan Nusr-Et restoranına soruşturma açıldığını duyurdu. Habere göre, açılan soruşturmanın nedeni ise restoran zincirinin sahibi Nusret Gökçe'nin videolarında eldiven kullanmadan etlere dokunması ve sağlık kurallarını ihlal ettiği iddiası.

Nusret'e ABD'de büyük şok! Soruşturma açıldı

Sosyal medyada restoranlarının mutfağında yemek hazırlama görüntüleriyle ünlenen Nusret Gökçe'nin başı ABD'dedeki sağlık otoriteleriyle derde girdi.

New York Belediyesi Sağlık Departmanı'ndan bir yetkili, Nusret'in videolarının ardından kendilerine gelen şikâyetleri değerlendirerek bir soruşturma yürüttüklerini aktardı.

Sağlık Bakanlığı'nda bir yetkili, ABD'deki sağlık kurallarının hazırlanan bir yemeğe çıplak elle dokunmayı yasakladığını söyledi.

Newsweek haber sitesi, Nusret Gökçe'nin sahibi olduğu Miami'deki diğer restoranda da çekilen bir videoda Gökçe'nin çıplak elle etlere dokunduğunun görüldüğünü yazdı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
bu mahluğu gördükçe etten nefret ettim
ya gurur duyun adamla kibir yapmayin bu kadar et dedin mi dünya artik NUSR ET diyor öğreneceğimiz yerde eleştiriyorsunuz
Orası Türkiye değil koçum.Alırlar ifadeni.
Orası istesede Türkiye olamaz zaten olmasında biz halimizden memnunuz
Bunuda adam ettiniz ya benim güzel ülkemin güzel insanları valla helal olsun size
Geri Dön