YURTHABER

Örnek Okul Müdürüne Gülsar’dan Takdir Ve Övgü Geldi

Bursa'da Dumlupınar İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Avni Korkmaz’a İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar’dan takdir...

Örnek Okul Müdürüne Gülsar’dan Takdir Ve Övgü Geldi

Bursa'da Dumlupınar İlkokulu ve Ortaokulu Müdürü Avni Korkmaz’a İl Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar’dan takdir geldi.
Bursa merkez ve 3 ilçe milli eğitim müdürlüğünde görev yapan idarecilerle birlikte Dumlupınar İlkokulu ve Ortaokulu'na çıkarma yapan Gülsar, gittiği okulun çehresini değiştiren Okul Müdürü Avni Korkmaz’ın yaptığı çalışmaların takdire şayan olduğunu söyledi.
Avni Korkmaz’ın örnek bir müdür olduğunu ifade eden Gülsar, “Okul Müdürümüzün yaptığı çalışmalar takdire şayan. Kendisini örnek çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.” dedi.
Avni Kormaz’ın daha önce de Yavuz Selim İlköğretim Okulu'nda başarılı çalışmalara imza attığını belirten Atilla Gülsar, “Okul Müdürümüz, şimdi de başka bir dezavantajlı bölgede bulunan Dumlupınar İlkokulu ve Ortaokulunda başarılı çalışmalarını sürdürüyor. Karşımızda gittiği okulu değiştiren, yaptığı çalışmalarla fark oluşturan örnek bir okul müdürü var. Sevgi ortamı oluşturulmuş olan bu okulumuzda idareci, öğretmen, veli ve öğrenci işbirliğinin en güzel örnekleri sergilenmiş. Okul Müdürümüz Avni Korkmaz ve ekibini canı gönülden kutluyorum.” şeklinde konuştu.

Okulda gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili bir sunum yapan Okul Müdürü Avni Korkmaz da, “Okulda gerçekleştirdiğimiz bütün çalışmalarda gönüllük esasına dikkat ettik. Sevgi ortamı oluşturduk. İdareci, öğretmen, veli ve öğrencilerimizle birilikte çalışmalarımızı gerçekleştirdik.” şeklinde açıklamada bulundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler