YURTHABER

Panayır trap atışı turnuvası yapıldı

Geleneksel Kargı Panayırı etkinlikleri çerçevesinde trap turnuvası düzenlendi.Çayır mevkiinde gerçekleştirilen turnuvaya Kargı ve çevre ilçelerden atıcılar katıldı.

Panayır trap atışı turnuvası yapıldı

Geleneksel Kargı Panayırı etkinlikleri çerçevesinde trap turnuvası düzenlendi.
Çayır mevkiinde gerçekleştirilen turnuvaya Kargı ve çevre ilçelerden atıcılar katıldı. Trap turnuvasını Kargı Kaymakamı Hasan Taş, Belediye Başkanı Zeki Şen, Cumhuriyet Başsavcısı Kemal Yağbasan, İlçe Jandarma Komutanı J. Teğmen Sedat Özmen, İlçe Emniyet Amiri Başkomiser Mustafa Topal, protokol ve STK temsilcileri ile
vatandaşlar izledi.
Çekişmeli geçen atışların sonunda amatör kategorisinde Akif Kurt 10 atışta 10 vurarak birinci olurken, Kemal Yağbasan ikinci, Mücahit Yaman ise üçüncü oldu. Profesyonel kategorisinde ise Şakir Özbay birinci, Bilal Kök ikinci, Metin Özlükoğlu ise üçüncü oldu.
Yarışların ardından dereceye giren sporculara ödülleri Kargı Belediye Başkanı Zeki Şen, Cumhuriyet Başsavcısı Kemal Yağbasan, İlçe Jandarma Komutanı J. Teğmen Sedat Özmen, İlçe Emniyet Amiri Başkomiser Mustafa Topal, Beldiye Meclis Üyesi İbrahim Eken tarafından verildi.

Panayır trap atışı turnuvası yapıldı

Panayır trap atışı turnuvası yapıldı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler