MAGAZİN

Sadakatsiz dizisinin Volkan'ı Caner Cindoruk'tan aldatma açıklaması: İyi gibi görünen erkekleri deşifre ettim!

Sadakatsiz dizisinin Volkan'ı Caner Cindoruk'tan aldatma açıklaması: İyi gibi görünen erkekleri deşifre ettim!

Sadakatsiz’ dizisinde eşi Asya'yı aldatan Volkan'ı oynayan Caner Cindoruk, bir dergiye verdiği röpotajda canlandırdığı yeni karakterle ilgili konuştu. Ünlü oyuncu " "Eşini aldatan birisi haklı olamaz. Volkan gibi birçok erkek var" dedi.

Ünlü oyuncu Caner Cindoruk başrollerini Cansu Dere ve Melis Sezen ile paylaştığı Sadakatsiz dizisindeki Volkan karakteriyle gündemde. Dizide eşi Asya'yı aldatan ve sevgilisini de hamile bırakan Volkan'ı canlandıran Cindoruk, rolüyle ilgili açıklamalar yaptı.

Bir dergiye röportaj veren Cindoruk, Volkan karakterinin aldatan erkekleri deşifre ettiğini söyledi. Cindoruk, şöyle konuştu:

5fc763d4214ed810dcad901d

"İKİ KİŞİYİ SEVECEĞİNE İNANIYOR"

"Eşini aldatan, ailesine ve çevresine zarar veren biri haklı olamaz. Volkan gibi birçok erkek var. Görünüşte iyi bir baba, eş ve arkadaş. Ama iki kişiyi seveceğine inanıyor. Seyirciyi rahatsız eden yer tam burası.

İnsanın biriyle birlikteyken, başkasına aşık olması anlaşılabilir. Ama bu aşkın peşinden gidecekse; diğer ilişkisini bitirmesi gerekir.Rolümle iyi gibi görünen bu tip erkekleri deşifre etmek istedim. Sanırım amacına ulaştı."


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Evet sayenizde toplum yeni değerler kazandı. Artık insanların birbine güven duygusu daha çok azalacak, tartışmalar, geçimsizlik, boşanmalar, sadakatsizlik daha çok artacak. Önceleri ekmek teknesi gibi diziler oynardı insanlara iyi mutlu aile olmayı güzel bir mahelleli olmayı güven aşılardı diziler. Şimdi sizlerle birlikte toplumun bilinç altına nasıl güven nasıl sarsılır öğretiyorsunuz. Şimdide bir kahraman gibi kendinizi övmüşsünüz.
erkeklerin tüm gizliliklerini ortaya cikardin saol :))) herseyi deşifre ettin
Rezillik diz boyu gerçekten amacınıza ulaşıyorsunuz herşeyi normalleştirdiniz
Geri Dön