SPOR

Şahan Gökbakar kızdırdı

Fanatik Galatasaraylı Şahan Gökbakar, yaptığı paylaşımlarla Fenerbahçe ve Beşiktaşlılar'ı kızdırdı. Ünlü komedyen, instagram'da spor yorumculuğuna soyundu. Paylaşımları olay yarattı.

Şahan Gökbakar kızdırdı

Filmleri çok eleştirilmesine rağmen gişede rekor kıran Şahan Gökbakar, son günlerde sosyal medyada da en çok takip edilen ünlü olmayı başardı. Fanatik Galatasaraylı olan Gökbakar'ın ince esprileri başına dert oldu.

Önceki gün oynanan Galatasaray- Gençlerbirliği mücadelesinde konuk ekibin kalecisi Ferhat Kaplan, yediği golden sonra Fenerbahçe ve Beşiktaşlı futbolseverlerin ağır eleştirilerine maruz kaldı. 25 yaşındaki kalecinin Sneijder'in 67. dakikada attığı golde topa uzandığı halde elini çektiği iddia edilirken, ünlü oyuncu Şahan Gökbakar da tartışmaya katıldı.

Şike iddialarına isyan eden Gökbakar, Geçtiğimiz haftalarda oynanan Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarından tartışmalı pozisyonların fotoğraflarını paylaşarak "Bunları ne çabuk unuttunuz?" diye not düştü. Bunun üzerine isyan eden taraftarlarla Şahan arasında sert tartışma başladı.

Usta oyuncuya Galatasaraylılar destek çıkarken Beşiktaş ve Fenerliler ise, "Gişede görüşeceğiz" diyerek tepki gösterdi.


Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler