YURTHABER

SBS Il Birincisi Anafen'den

Ordu Anafen Dershanesi 8. sınıflar SBS'da il birincisini çıkardı. Dershane genel müdürü Muhammet Yıldız, eğitimde...

SBS Il Birincisi Anafen'den

Ordu Anafen Dershanesi 8. sınıflar SBS'da il birincisini çıkardı.

Dershane genel müdürü Muhammet Yıldız, eğitimde kalitenin her geçen yıl arttığını ve bu doğrultuda Anafen Dershaneleri olarak öğrencilerini sınavlara akıllı tahta, bilgisayarlı sınıflar ve Anafen TV ayrıcalığı ile hazırladıklarını belirtti. Yıldız, “Bu teknolojik imkanların meyvesini yine Ordu 1.'sini çıkartarak SBS’de aldık.” dedi.

Anafen Dershaneleri'nin yıllardır devam eden başarılarının temelinde yatan en önemli faktörlerin başında velilerin duyarlılığı, öğretmenlerin fedakarlığı ve öğrencilerin planlı programlı ders çalışmalarının yer aldığını kaydeden Yıldız, “Herkesin emeği saygıya değerdir. Biz de bu emeğin karşılığını Ordu birinciliği ile taçlandıran Yunus Emre Yılmaz’a, ailesine, okul idareci ve öğretmenlerine çok teşekkür ederiz.” ifadesini kullandı.

Yıldız, 1- 8 Ağustos tarihleri arasında yapılacak tercihler için öğrencileri ve velilerini Anafen şubelerinden herhangi birine beklediklerini sözlerine ekledi.

Ordu 1.'si olan Yunus Emre Yılmaz öğretmenlerinin kendisine çok yardımcı olduğunu, ailesinin de desteği ile düzenli ve disiplinli çalışarak bu başarıya ulaştığını söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler