SPOR

Sevgilisine tecavüze kalkışmıştı... Manchester United'lı Mason Greenwood hakkında son dakika gelişmesi!

Manchester United'ın genç oyuncusu Mason Greenwood, eski kız arkadaşına şiddet uygulayıp tecavüze kalkmıştı. Bu görüntüleri ve ses kayıtlarını Instagram hesabından paylaşan Harriet Robson, Greenwood'un kendisini darp ettiğini de söyleyerek fotoğraflarını paylaşmıştı. Bu olay üzerine İngiliz polisi oyuncuyu tutuklayarak sorguya aldı. Mason Greenwood hakkında bugün son dakika gelişmesi yaşandı. Mahkeme genç oyuncu ile ilgili kararını verdi.

Mason Greenwood

Mason Greenwood

İNG İngiltere
Yaş: 22 / Pozisyon Forvet
Oynadığı Takım: Getafe

Manchester United'ın genç oyuncusu Mason Greenwood'un kariyeri bitme noktasına geldi... Eski kız arkadaşı Harriet Robson'un yaptığı paylaşımlar sonrası tutuklanan genç oyuncu için İngiliz mahkemesi son dakika kararını açıkladı.

TECAVÜZE KALKIŞIP DARP ETTİ!

88-tjo4-61f696ea8b1b0

Greenwood'un eski sevgilisi Harriet Robson, o güne ait görüntüleri Instagram hesabından paylaşınca ortalık karıştı. Greenwood'un kendisine tecavüz etmek isteyip saldırmasını paylaşan Robson, genç oyuncuya direnince şiddete maruz kaldı. Suratında kan ve vücudunda morluklar görülen Robson'un bu hamlesinin ardından İngiliz polisi olaya dahil olarak oyuncuyu tutukladı.

MANCHESTER UNITED KADRO DIŞI BIRAKTI

0x0-son-dakika-manchester-unitedin-yildizi-mason-greenwood-tutuklandi-tecavuz-ve-siddet-iddiasi-1643611739032

Manchester United ise bu olaya sessiz kalmadı. Geleceği çok parlak görülen ve bonservis değeri de azımsanmayacak kadar yüksek olan Greenwood'u kadro dışı bıraktığını açıklayan İngiliz devi taraftarları tarafından alkış toplamıştı.

İNGİLİZ MAHKEMESİ KARARINI VERDİ

fifa-22-mason-greenwood-800x533

Manchester emniyetinden yapılan açıklamada, tecavüz ve ölümle tehdit iddialarının ardından tutuklanan Greenwood'un, kefalet ödeyerek serbest kaldığı belirtildi. İngiliz basınında çıkan haberlere göre, savcılığın ek süre talep etmesi halinde Greenwood'a tekrar yargı yolu açılabilir.


Canlı Skor


Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler