SPOR

Stingaciu: Hagi, Fenerbahçe'yi yenmemiz için prim verdi

Türkiye'de 1995-2000 yılları arasında forma giyen Romen kaleci Dumitru Stingaciu, 1997/98 sezonuyla ilgili flaş iddialarda bulundu.

Stingaciu: Hagi, Fenerbahçe'yi yenmemiz için prim verdi

Türkiye'de 1995 ila 2000 yılları arasında Vanspor ve Kocaelispor formaları giyen Romen kaleci Dumitru Stingaciu, teşvik primi iddialarında bulundu.

Romanya'dan Gazeta Sporturilor'a konuşan Stingaciu, "1998 sezonuydu. Dünya Kupası'ndan hemen önceydi. Kocaelispor olarak Fenerbahçe ile karşılaşacaktık. Fenerbahçe'yi yenersek, Galatasaray'ın şampiyonluk yolunda işini kolaylaştıracaktık. O dönem Kocaelispor'da 7 bin dolar ve bonuslar karşılığında oynuyordum. Galatasaray'dan Hagi, Popescu, Ilie ve Filipescu bana, Fenerbahçe'yi yenmemiz karşılığında prim teklif etti." ifadelerini kullandı.

"20 BİN DOLAR ALDIM, TAKIM ARKADAŞLARIM DA ALDI"

Stingaciu, "Fenerbahçe'yi mağlup ettik ve 20 bin dolar aldım. Ayrıca, takım arkadaşlarım da aldı. Ben ise onlardan 5 kat daha fazla para aldım." iddiasında bulundu.

"1997'DE TÜRKİYE'DE EN İYİ KALECİ BENDİM"

Romen kaleci, "Türkiye'de 5-6 sezon oynadım. 1997'de Türkiye'nin en iyi kalecisi bendim. Üstelik Rüştü ve Taffarel gibi çok iyi kaleciler vardı." sözleriyle konuşmasını noktaladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 69 yorum
yok yanlışın vardır kardeşim bu ülkede tek Fenerbahçe şikeci galatasaray sütten çıkmış ak kaşıktır yanlışın vardır hatta tövbe et adamlar hacı hoca çarpılırsın allah korusun...
Bir tanede helal şampiyonluğu çıksa dişimi kıracam.
@forhapys Çok dua et ezik,belki gökten kemik yağar ama umudunu sakın kaybetme ki her Galatasaray haberine,en son 3'ün 1'i ile ve en son 2013 den günümüze içine Ramazan davulu gibi oturmuş irretinle,böyle kuduzca saldır... Kırma dişini bak hıyar soydum tuzu kap gel her zamanki gibi
@forhapys seninde 1999 yılından beri içinde olanın çıkması çeneni bayaa düşürmüş
@unsall1975 Sadece o mu:))))görmüyor musun sırf FerenBahça Ezikleri,bütün yorumları okuyup gülmekten sandalyeden düşüyorum:DDDD...... Şampiyonluk kutlamasına Arslan getirdik diye,Hayvan Hakları Istanbul şubesi-Panter Emel'i arayıp ihbarda bulunan da bunlar:DDD Artık gaipten ses gelse,tek büyük (pardon tek suçlu)Galatasaray... Pandemi nedeniyle bu hafta stada gidip,Şampiyonmuş gibi sevinip;rakibi destekleyemeyecekler ya ellerinde tuzlukla koşturup duruyolar:DDD
rerere. raraaaa galatasaray CARPILIR TARAFTARLARIYLA İNŞALLAHH HARAMZEDELER HİMMETCİLER
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler