SPOR

Survivor'dan elenen Aycan Yanaç için F.Bahçe'ye geliyor iddiası

Survivor'da 95. yeni bölümde bu hafta 4 dokunulmazlığı da kaybeden takım olan Ünlüler, tüm takım olarak konseye gitti ve elenen isim belli oldu. Oylama sonucunda bu hafta yarışmadan elenen isim Aycan Yanaç'tı. Bilindiği üzere, Fenerbahçeli taraftarlar yarışma boyunca Aycan'a büyük destek veriyordu. Sosyal medya hesabından tweet atan bir Fenerbahçe taraftarı, "Liglerin başladığını duyan Aycan Yanaç, Fenerbahçe için geliyor" diyerek çok ilginç bir iddiada bulundu.

Fenerbahçe sevgisini Survivor'da her fırsatta dile getiren Aycan Yanaç, yarışmaya veda ederken gözler Fenerbahçe projesine çevrildi. Veda sonrası sosyal medyadan da çarpıcı paylaşımlar geldi.

Survivor'da Fenerbahçe sevgisiyle bilinen Aycan Yanaç, "Tabii ki Fenerbahçeliyim, çünkü Fenerbahçe'den başka bir takım göremiyorum. Fenerbahçe Kadın Futbol Takımı açılsa, ilk futbolcusu banko ben olurum" ifadelerini kullanmıştı.

EMRE BELÖZOĞLU İSE AYCAN'A ŞU ŞEKİLDE YANIT VERMİŞTİ:

"Fenerbahçeli olduğu için elbette Aycan'ı destekliyorum. Ondan gelen Fenerbahçe'nin bir kadın futbol takımı kurması talebini de başkana ileteceğim"

BAŞKAN ALİ KOÇ'TAN SELAM

Öte yandan geçtiğimiz hafta Acun Ilıcalı Aycan'a, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un selamını iletti. Ilıcalı Ali Koç'un Türkiye'ye dönünce Aycan ile özel olarak görüşmek istediğini de belirtti.

AYCAN YANAÇ'IN ELENMESİNİN ARDINDAN F.BAHÇELİ TARAFTARLARIN ATTIĞI MESAJLAR:

1

2

3

5

6

8


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
Erkek futbol takımını adam akıllı bir başarıya ulaştırmadan, kadın takımı kurma fikrini Ali Koç'a iletmek neyin kafası. Biz erkek futbolu ve onun başarısını bekliyoruz. Boş işleri bırakın. Ayrıca bu kız Fenerli olabilir ama futbol oynaması vasat. Dikkat dağıtmayın ve futbol takımına başarı getirecek işlere yoğunlaşın.
@barbaros_alabora_1984 belki koca koca adamlar bakıp utanırda daha iyi oynarlar belki. ligde heyecan yok herkez sempatizan dostluk yok
elif futbolcu olsa anlarım da bu o basenlerle, o baldırlarla , o kiloyla !... Türk sporu türk futbolu işte, ne beklersin ki sadece yaldızlamak, göz parlatmak için başka da birşey beklenmez. eh ! gelsin bakalım ama Türkiye'de yediklerine dikkat etsin bak bu önemli, yedikleri...
allah aycan'a FBli olmaktan başka zeval vermesin!!!!
senin gibi ezilmiş tiplerin bu durumu ancak zeval olarak görebilmesi çok acı. Allah size nasip etmemiş ya bu duyguyu vay halinize. hepiniz bir, biz bir. fetoculari durduran FENERBAHÇEye laf etmek senin haddin değil ezikkk
@goldkh lan bebe kimi durdurdunuz. Aziz, Ali ye feröcü dedi. Ali Aziz’e o savcıları kulübe ben mi üye yaptım dedi. Daha geçen hafta 20 yıl fenerde görev yapmış Nihat’a fetöcü dediniz. Asıl fetö fenerin içinde sağa sola sallamayı bırakında kendinize bakın
kazandıkları savaş yok fener destek olmasa elenmezdi :))
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler