YURTHABER

Tesisatçı gittiği evde tecavüze yeltendi!

Su tesisatını onarmak için gittiği evde 26 yaşındaki N.K. adlı kadını döverek tecavüz etmek isteyen kişi yakayı ele verdi.

Tesisatçı gittiği evde tecavüze yeltendi!

Su tesisatını onarmak için gittiği evde 26 yaşındaki N.K. adlı kadını döverek tecavüz etmek isteyen kişi yakayı ele verdi.

Bursa'da su tesisatını onarmak için gittiği evde 26 yaşındaki N.K. adlı kadını döverek tecavüz etmek istediği öne sürülen 31 yaşındaki Mehmet R., polis tarafından yakalandı. Suçunu inkar eden tesisatçıyı, evde düşürdüğü kontrol kalemindeki parmak izleri ele verdi.

Bursa'da su ve elektrik tesisatçısı 2 çocuk babası Mehmet R. bir süre önce eşinden boşandıktan sonra ayrı yaşayan N.K. adlı kadının elektrik tesisatını onardı. Her türlü tesisat işi yaptığını söyleyen Mehmet R. üzerinde cep telefonu yazılı kartı N.K.'ye verdi. Evindeki banyoda su kaçağı olan N.K., su tesisatı da yaptığını söyleyen Mehmet R.'yi aradı.

Önceki gün N.K.'nın merkez Yıldırım İlçesi Duaçınar Mahallesi Duaçınar Mahallesi'ndeki evine giden R., bir ara su kaçağının nereden kaynaklandığını göstermek için banyoya çağırdı. İddiaya göre, burada N.K.'yi önce dövdü, sonra tecavüz etmek istedi. Genç kadının bağırıp yardım istemesi sonucu paniğe kapılan Mehmet R. kaçtı. Belirtilen adrese gelen polis, R.'ye bıraktığı karttaki adresinden ulaştı. Gözaltına lınan ve suçlamayı kabul etmeyen R.'yi, N.K.'yi döverken düşürdüğü kontrol kalemi ele verdi. İfadesi alınan Mehmet R., çıkartıldığı nöbetçi mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 71 yorum
hemen adama yüklenmeyin kardeşim aynı sey arkadasımın basına geldi arkadasıma kadın ilişki teklifi ediyo evinde oda kabul etmeyince ertesi gün işyerine geliyo ve sonada savcılığa gidiyor bana taciz etti diye
eğer; atalarımın mirası, vatanımın adaleti buysa ben türk değilim, yazıklar olsun adalet sistemimize
atalarımızın sana, bana bıraktığı o miras bu mirasmıydı dostum? o miras heybetli ve ibretle bakılan bir mirastı. sekilden sekile sokuldu, avrupalara amerikalara uydurmak için kenarından, kösesinden kesildi, budandı ve neticede o miras bu hale geldi. simdi maalesef istesek de düzeltemiyoruz gördüğün gibi.
ohaaaaaaa nasıl serbest kalır ya illa tecavüze uğrayıp ölmesi mi gerekiyordu kadının, gerçi o zaman bile çıkıyorlar, bu ülkedeki kadınlara şans diliyorum adalet değil
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın