SPOR

TFF, UEFA'daki asker selamı soruşturması için savunma verdi

Türkiye Futbol Federasyonu, UEFA'daki asker selamı soruşturmasında savunma verdi. Başarılı bir savunma yapıldığını vurgulayan heyet, UEFA'dan ağır bir ceza beklemediklerini söyledi.

Türkiye Futbol Federasyonu, UEFA'daki asker selamı soruşturmasında savunma verdi. Başkan Nihat Özdemir ve yöneticilerin yanı sıra, milli futbolcular da görüşmede yer aldı.

Toplantı, UEFA'nın İsviçre'deki merkezinde yapıldı. UEFA, milli futbolcuların asker selamı vermesiyle ilgili soruşturma başlatmıştı.

CENK TOSUN VE HAKAN ÇALHANOĞLU DA YER ALDI

Savunmaya Türkiye adına TFF Başkanı Nihat Özdemir, 1. başkanvekili Servet Yardımcı ve yönetici İsmail Erdem katıldı. Yurtdışında forma giyen milli futbolcular Cenk Tosun ve Hakan Çalhanoğlu da toplantıda yer aldı. Başarılı bir savunma yapıldığını vurgulayan heyet, UEFA'dan ağır bir ceza beklemediklerini söyledi.

Milli futbolcular; Arnavutluk ve Fransa maçlarında, Barış Pınarı Harekatı’nda görev yapan askerlere destek olmak amacıyla, asker selamı vermiş, UEFA konunun siyasi olabileceği gerekçesiyle soruşturma başlatmıştı. (NTVSpor)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Mesele selam değil. Mesele Başkan'ımız. Diz çöktürmeye çalışıyorlar. Ama bu haçlılar bilmiyor ki biz sadece secde de eğiliriz. Diz çökeriz
@asokrates_1991 Savunma metnini görmeden bize bişey anlatmasınlar masallara karnımız tok Ben para için makam için Barış Pınarından asker selamından söz edeceklerini sanmıyorum neymiş savunmaları yayınlasınlar herkes bilsin duysun. Paranın egemen olduğu yerlerde senin tepkine aşırı duygusallık yapmanın alemi yok diyebilirler sokrates kardeşim.
@dragonn_06 Savunmayı yayınlamazlar ceza gelmedi çünkü çünkü savunmada yapılanın askerle harekatla ilgisi yok dediler Bülent UYGUN'un gol sevincindeki selamı örnek gösterdiler o selam seyirciye dediler milliyetçilik falan değil dediler yani ceza almamak için kıvırdılar. bence. Herşey para ise gerisi teferruat bunlar için.
ne demek ağır bir ceza beklemiyoruz. dalga mı geçiyorsun tff??
UEFA bu kadar alçalmamıştı.nelerle ugrasiyorlar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler