YURTHABER

Tunceli Valisi Özkan’dan Covid-19 uyarısı

Tunceli’de Koronavirüs (Covid-19) vakalarındaki yükseliş nedeniyle uyarıda bulunan Vali Mehmet Ali Özkan, salgının yayılım hızındaki artışın il dışı seyahatleri,dışarıdan gelen misafirler ve vazgeçilmeyen misafirlikleri işaret ettiğini aktardı.Valiliğin resmi sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Vali Mehmet Ali Özkan:”Değerli hemşehrilerimiz maalesef Tunceli’mizde Covid-19 virüsünün mutant varyantı sebebiyle pozitif vaka sayımızda yüksek bir artış trendine girmiş bulunmaktayız.

Tunceli Valisi Özkan’dan Covid-19 uyarısı

Tunceli’de Koronavirüs (Covid-19) vakalarındaki yükseliş nedeniyle uyarıda bulunan Vali Mehmet Ali Özkan, salgının yayılım hızındaki artışın il dışı seyahatleri,dışarıdan gelen misafirler ve vazgeçilmeyen misafirlikleri işaret ettiğini aktardı.
Valiliğin resmi sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Vali Mehmet Ali Özkan:”Değerli hemşehrilerimiz maalesef Tunceli’mizde Covid-19 virüsünün mutant varyantı sebebiyle pozitif vaka sayımızda yüksek bir artış trendine girmiş bulunmaktayız. Salgının yayılım hızındaki artış,il dışı seyahatlerimizi,ilimize dışarıdan gelen misafirlerimizi ve de hala vazgeçmediğimiz misafirliklerimizi işaret etmektedir. Bu gidişatımız, tekrar iş yerlerimizi ve okullarımızı kapatmayı, yeni yasaklar koymayı, genel itibariyle uyarılarla geldiğimiz bu günlerin sonunda tekrar cezai yaptırımlar uygulamayı bizler için zorunlu kılmaktadır. Her daim inandığım, saygınlığına ve sağduyusuna her daim güvendiğim insanımızdan rica ediyorum, kalabalık alanlardan uzak duralım, zorunlu olmadıkça temastan kaçınalım.Doğum günü kutlamaları, piknik buluşmaları, merasim toplantıları gibi birlikteliklerimizi erteleyelim, taziyelerimizi telefonla verelim.Lütfen maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyalım.Tekrar canlar yanmasın, iş yerlerimiz kapanmasın, cezalar olmasın”ifadelerine yer verdi.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler