YURTHABER

Tunceli’de Covid-19 ile mücadele

Tunceli ’de Koronavirüs (Covid-19) ile sahada olduğu gibi kamu kurumların da da düzenli olarak denetimlerin yapıldığı bildirildi.İl Hıfzıssıhha Kurulu’nun kararına göre kamu kurumlarında yemekhane hizmetleri hariç olmak üzere, personelin kurum ve kendi aralarında birlikte yeme içme ve toplu etkileşimde bulunmalarına müsaade edilmediği bildirilen valilik açıklamasında:"Bu hususta kurumlarımızda görevlendirilen salgın denetim sorumluları ve denetim ekiplerimizce gerekli denetimler aralıksız olarak yapılmaktadır"denildi.Valilik ayrıca, vatandaşların doğum günü kutlamaları, piknik buluşmaları, merasim toplantıları gibi birlikteliklerin ertelenmesini isteyerek, "Taziyelerimizi telefonla gerçekleştirelim.

Tunceli’de Covid-19 ile mücadele

Tunceli ’de Koronavirüs (Covid-19) ile sahada olduğu gibi kamu kurumların da da düzenli olarak denetimlerin yapıldığı bildirildi.
İl Hıfzıssıhha Kurulu’nun kararına göre kamu kurumlarında yemekhane hizmetleri hariç olmak üzere, personelin kurum ve kendi aralarında birlikte yeme içme ve toplu etkileşimde bulunmalarına müsaade edilmediği bildirilen valilik açıklamasında:"Bu hususta kurumlarımızda görevlendirilen salgın denetim sorumluları ve denetim ekiplerimizce gerekli denetimler aralıksız olarak yapılmaktadır"denildi.
Valilik ayrıca, vatandaşların doğum günü kutlamaları, piknik buluşmaları, merasim toplantıları gibi birlikteliklerin ertelenmesini isteyerek, "Taziyelerimizi telefonla gerçekleştirelim. Hepimiz birbirimize karşı sorumluyuz. Tekrar canlar yanmasın, iş yerlerimiz ve okullarımız kapanmasın" ifadeleriyle uyarıda bulundu.

Tunceli’de Covid-19 ile mücadele

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler