YURTHABER

Türk Metal Sendikası Kayseri Şubesi Melikşah Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Şen'i Ziyaret Etti

Türk Metal Sendikası Kayseri Şube Başkanı Ali Gökkaya ve yönetim kurulu üyeleri Melikşah Üniversitesi Hukuk...

Türk Metal Sendikası Kayseri Şubesi Melikşah Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Şen'i Ziyaret Etti

Türk Metal Sendikası Kayseri Şube Başkanı Ali Gökkaya ve yönetim kurulu üyeleri Melikşah Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Şen'i makamında ziyaret etti.

Üniversite-Sendika işbirliği konusunun ağırlık olduğu ziyarette, Endüstriyel ilişkilerde ve çalışma hayatında sendikaların önemi, endüstriyel ilişkiler, iş hukuku, çalışma hayatı sorunları ve çözüm arayışları konuları üzerinde karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Ziyarette şube başkanı Ali Gökkaya Türk Metal Sendikasının ve Kayseri Şubesinin faaliyetleri konusunda bilgiler vererek, metal işçisi için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacaklarını ve gece gündüz çalışmaya ve hizmet etmeye devam edeceklerini dile getirdi.

Melikşah Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Şen ise Türk Metal Sendikasının yaptığı hizmet ve çalışmalarından dolayı takdir ve tebriklerini dile getirerek bu güzel çalışmaların devamının gelmesi temennilerinde bulundu.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler