SPOR

Ümit Özat geri döndü

Samsunspor teknik direktörlüğünden istifa eden Ümit Özat, kulüp başkanı Erkak Tutu ile yaptığı görüşmenin ardından takımın başına geri döndüğünü açıkladı.

Ümit Özat geri döndü

PTT 1'inci Ligi takımı Samsunspor'un teknik direktörlüğünden istifa eden Ümit Özat, Kulüp Başkanı Erkut Tutu ile yaptığı görüşmeden sonra görevine döndüğünü söyledi.

Ligin 15'inci haftasında Samsunspor'un 2-0'lık mağlubiyetle sonuçlanan Balıkesirspor maçının ardından yayıncı kuruluşa istifa ettiğini açıklayan Ümit Özat, "Bir anlık düşünce boşluğu ile aldığım bu kararı başkanımla yapmış olduğum görüşme sonucu tekrar gözden geçirdim. Oyuncularıma ve bana inanan tüm Samsunsporlular'a inanıyorum. Ben ve ekibim, aynı coşku ve istekle bu yolda pes etmeyeceğimize söz veriyorum" dedi.

GAZETECİLER ÖZAT'I PROTESTOSU İSTİFA GETİRMİŞTİ

Bu arada hafta başından bu yana Samsunspor antrenmanlarını basına kapatan Ümit Özat, Balıkesirspor karşılaşması öncesi gazetecilerin protestosuyla karşılaşmıştı.

Samsunspor-Balıkesirspor maçını takip etmek için stada gelen basın mensupları İstiklal Marşı sırasında fotoğraf makinelerini Ümit Özat’ın bulunduğu yedek kulübesinin önüne koyup sırtlarını ona dönerek tepkilerini göstermişti.

Ümit Özat, Balıkesirspor'a 2-0 yenildikleri karşılaşma sonrası yayıncı kuruluşun canlı yayınına çıkıp istifasını açıklamıştı. "Samsunspor’a bundan sonraki maçlarında başarılar dilerim" diyen Özat, daha sonra geçtiği basın toplantısı odasında gazetecilere, "Gerekli açıklamayı yayıncı kuruluşa yaptım, oradan alırsınız" diyerek toplantıyı terk etmişti.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler