YURTHABER

Ümraniye yeni kaymakamlık binasına kavuşuyor

İstanbul Valiliği İstanbul Proje Koordinasyon Birimi (İPKB) tarafından inşa edilecek Ümraniye Kaymakamlık binasının ihalesi gerçekleşti.

Ümraniye yeni kaymakamlık binasına kavuşuyor

İstanbul Valiliği İstanbul Proje Koordinasyon Birimi (İPKB) tarafından inşa edilecek Ümraniye Kaymakamlık binasının ihalesi gerçekleşti. Binanın 600 gün içinde tamamlanması hedefleniyor.
Ümraniye Kaymakamlık binasının inşa edilmesiyle ilgili ihale tamamlandı. Bina, Çevre Mühendislik İnş. ve Tic. A.Ş. Bakırcı Yapı ve Gayrimenkul Tic. A.Ş. O.G. tarafından yapılacak. 9 bin 13 metrekarelik alan üzerinde yapılacak toplam 22 bin 930 metrekarelik binanın 600 gün içerisinde tamamlanması bekleniyor. 3 bodrum, 1 zemin ve 3 kat olarak inşa edilecek bina, 7 bin 796 metrekarelik 177 araçlık kapalı otopark alanı ve 47 araçlık açık otopark alanına da sahip olacak.

Ümraniye yeni kaymakamlık binasına kavuşuyor

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön