YURTHABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Vali Nayir: İlin Zenginliklerinden Bir Tanesi İyi Yetişmiş İnsan Zenginliği Olması Lazım

Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Kütahya Genç İşadamları Derneği (KÜGİAD) Yeni Yönetim Kurulunu kabulünde yaptığı...

Vali Nayir: İlin Zenginliklerinden Bir Tanesi İyi Yetişmiş İnsan Zenginliği Olması Lazım

Kütahya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Kütahya Genç İşadamları Derneği (KÜGİAD) Yeni Yönetim Kurulunu kabulünde yaptığı konuşmada; “İllerin tarih, kültür, yeraltı gibi farklı zenginlikleri var. Bence ilin zenginliklerinden bir tanesi de iyi yetişmiş insan zenginliği olması lazım” dedi.

Vali Ahmet Hamdi Nayir, Kütahya Genç İşadamları Derneği (KÜGİAD) Yeni Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Bintepe’yi kabul etti. Valilik toplantı salonunda gerçekleşen ziyarette yönetim kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Vali Nayir’e kabullerinden dolayı teşekkür eden heyet amaçları ve çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Yeni yönetimin hayırlı olması temennisinde bulunan Vali Nayir, “İllerin tarih, kültür, yeraltı gibi farklı zenginlikleri var. Bence ilin zenginliklerinden bir tanesi de iyi yetişmiş insan zenginliği olması lazım” dedi.

Nayir,” Girişimci ruha sahip olanların sizler gibi bir araya gelip, birbirini destekliyor olması lazım. Eğer ilin böyle bir potansiyeli varsa, iş adamları çağa ayak uydurmuş, ne yapacağını bilen kişilerden oluşuyorsa ilin zenginliklerine bunu da katmak mümkün. Her şey elimizde var olur ama eğer bu zenginlikten mahrum olursanız istenilen sonucu elde etmede zorluk yaşarsınız. Dolayısıyla sizlerin tecrübe paylaşımları, cesaret verici yönlendirmelerine ihtiyaç var” diye konuştu.

Ziyaret karşılıklı fikir alışverişinin ardından sona erdi.(EFE)

Vali Nayir: İlin Zenginliklerinden Bir Tanesi İyi Yetişmiş İnsan Zenginliği Olması LazımVali Nayir: İlin Zenginliklerinden Bir Tanesi İyi Yetişmiş İnsan Zenginliği Olması Lazım

Mynet Youtube


Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

En Çok Aranan Haberler