SPOR

CANLI

Volkan Demirel imzasını yeniledi

Volkan Demirel, imzasını değiştirdiğini açıkladı: F.Bahçe'nin tecrübeli kalecisi, yıllardır kullandığı imzayı, G.Saray'ın Kadıköy'deki 18 yıllık hasretine gönderme yapacak şekilde yeniledi.

Volkan Demirel imzasını yeniledi

Fenerbahçe'nin, ezeli rakibi Galatasaray'ı Kadıköy'de 2-0 yenmesinin yankıları sürerken, takım kaptanı Volkan Demirel çok konuşulacak 'kişisel' bir yenilik yaptı. Tecrübeli kaleci, bir taraftar için F.Bahçe forması imzalarken 18 rakamını kullanarak, "Artık yeni imzam bu. Gelecek yılki derbiye kadar bunu kullanacağım" diye konuştu. Diğer yandan Volkan Demirel, teknik direktör Dick Advocaat için 'Sihirbaz' ifadesini kullandı.

Hollandalı hoca hakkında "Advocaat inanılmaz bir adam. Psikoloji uzmanı. Tecrübe başka bir şey. Bize bazen uzak, bazen yakın oluyor. Dozunu iyi ayarlıyor. İşte, van Persie, Emenike, Aatif örnekleri... Futbolcuyu kazanmayı iyi biliyor. Sihirbaz gibi" diye konuşan Volkan, derbi sonrası Sabri'ye "Gel üçlü çektir" demesinin ayıplanacak bir şey olmadığını da belirtip, "Yendik, birbirimize takıldık" dedi.

Volkan Demirel formayı böyle imzaladı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
delidir ne yaparsa yeridir doktor onu kendi haline bırakın dedi karışmayın volki tolki ye :) muhahaha alay konusu oldun be ayı
geçen sene bunları 1/0, 2013 de 1/0, 2012 de 3/2, yenip ayrıca 2012 de sahalarında kupa kaldırmadık mı.7 kişiyle 7/0 yenmemişmiz . 2005 de 5/1 yenip yine kupa almadık mı.2008 de 2/1 yenip yine bir kupa almadık mı.1997 de 4/2 yenip yine bir kupa 1996 da yine bir kupa 1993 de son TSYD kupasını yine bunların sahasında biz kaldırmadık mı? Hep Kupa Hep Kupa.Allah kimseye Denizli faciasını, 2 dakikalık şampiyonluk ve sonra 2 aylık şampiyonluk sevinci yaşatıp sevindirmesin.
YAZIK YA VALLAHA YAZIK 109 YILLIK KULÜBÜN GURURLANDIĞI KONUYA BAKARMISINIZ SANIRSIN Kİ AVRUPADA HER YIL BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYORLAR, ALMADIK KUPA BIRAKMIYORLAR DA TARAFTARINI NEYLE OYALIYORLAR BİR TANESİ DE ÇIKIP DEMİYOR Kİ KARDEŞİM BIRAK GALATASARAYI SEN AVRUPADA BU ZAMANA KADAR NE YAPTIN BAŞARIN NE 109 YILLIK KULÜBÜN BAŞARISI 1 YARI FİNAL VE 1 ÇEYREK FİNAL Mİ BU MU BÜYÜKLÜK DİYE SORMUYOR AZİZE ALIŞTIRMIŞ BUNLARI BİRAZ BAŞLARI SIKIŞSA GALATASARAY MAÇLARI İMDATLARINA YETİŞİYOR VE ONUNLA AVUNUYORLAR GS NİN AVRUPADAKİ BAŞARISINA TESADÜF DİYENLER BİR KEZ 6-0 YENMİŞLER ONUNLA ÖVÜNÜYORLAR DEVAM
Takım
O
Av
P
Geri Dön