YURTHABER

Yazar Nazan Bekiroğlu Erzurum'da Okurlarıyla Buluştu

NT Erzurum Mağazalarının kış etkinlikleri kapsamında düzenlediği yazarlarla imza gününün ilki Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu'yla...

Yazar Nazan Bekiroğlu Erzurum'da Okurlarıyla Buluştu

NT Erzurum Mağazalarının kış etkinlikleri kapsamında düzenlediği yazarlarla imza gününün ilki Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu'yla Yenişehir'deki Palandöken Şubesi'nde gerçekleştirildi. Bekiroğlu, okurlarıyla sohbet edip, kitaplarını imzaladı.

Üniversite tahsilini Erzurum'da tamamlayan edebiyatçı- yazar ve akademisyen Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu Erzurum'da okurlarıyla buluştu. NT Palandöken mağazasında öğleden sonra hayranlarıyla bir araya gelen Prof. Dr. Bekiroğlu, kitaplarını imzaladı. Bekiroğlu'na kitaplarını imzalatmak isteyen okurlar, NT Mağazası önünde uzun kuyruk oluşturdu. Prof. Dr. Bekiroğlu'yla hatıra fotoğrafı çektirip, sohbet eden okurların kitaplarını imzalatırken heyecanlı olmaları ise gözlerden kaçmadı. Atatürk Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu olduğunu belirten ve hayatında Erzurum'un önemli yer tuttuğunu vurgulayan Prof. Dr. Nazan Bekiroğlu,"Erzurum'da olmaktan mutluyum. Okurların ilgisi ve gözlerindeki heyecan beni mutlu etti." dedi. NT Palandöken Mağaza sorumlusu Adem Uzun, Erzurumlu okurlar için Nazan Bekiroğlu'nun özel ve önemli bir yeri bulunduğunu söyledi. Önceden duyurdukları imza gününe yoğun ilginin olmasının sevindirici olduğuna vurguladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın