SPOR

BtcTurk Yeni Malatyaspor'dan Mehmet Ekici için transfer açıklaması!

BtcTurk Yeni Malatyaspor Başkanı Adil Gevrek, Fenerbahçeli ve Beşiktaşlı futbolcular hakkında konuştu. Gevrek ayrıca Alper Potuk, Mehmet Ekici ve Oğuzhan Özyakup hakkında açık kapı bıraktı.

Medyada çıkan Alper Potuk, Mehmet Ekici ve Oğuzhan Özyakup ile ilgilendikleri yönündeki haberleri doğrulayan Adil Gevrek, "Hepsi değerli oyuncular. Mevcut kadromuza en fazla 1 tane oyuncu alacağız. Giden olursa 1-2 daha olabilir diye düşündük. Gitmeden oyuncu almak ekonomik dengelerimizi bozar" ifadelerini kullandı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
paramı varki borc içinde hepsii gevrek gevrek açıklamalarda bulunmuş tek çare büyük kulup dediklerimizi özellikle istanbulun 3 takımını paris ctiy örnekleri gibi yaglı bir arap bulup satmak gerekiyor alan olursa tabi başkada asla bunlar düzlüge çıkamaz devlet borcları sıfırlamadıgı sürece dahada kötü olacak muneccim olmaya gerek yok mal ortada avrupada başarı yok eskiden 3 tur filana geçerdik şimdi onlarda kalmadı
@eldentek.1 Önce bilgi sahibi olmak gerekir. Malatyaspor bu ligde borcu bulunmayan 2 veya 3 kulüpten biridir.Transferde de limit sınırı yoktur.Onun için başka kulüplerle karıştırmayın..
Malatyaspor bu ligde borcu bulunmayan 2 veya 3 kulüpten biridir.Transferde de limit sınırı yoktur.Onun için başka kulüplerle karıştırmayın..
Orta saha Mehmet Ekici'yle güzelleşir,, ama anlayan yok.. Tolgay, Alper üçle çarp Ekici'ye bile yaklaşamazlar. Para yok,vizyon yok .. Hep Iska hep ıska .. Neyse Moses bavulundan kurtulmakta meseledir.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler