Yılmaz Morgül AVM’de yerleri paspasladı

Şarkıcı Yılmaz Morgül, geçtiğimiz gün Kartal'da bulunan bir AVM'de objektiflere yansıdı. Morgul, basın mensuplarıyla sohbet ettiği sırada temizlik görevlisinin elinden paspası alarak kendisi yerleri silmeye başladı.

Yılmaz Morgül AVM’de yerleri paspasladı

Gazeteciler ile sohbet ettiği sırada yerleri silen temizlik personelini görür görmez dayanamayıp personelin elindeki paspası alan Yılmaz Morgül, “Ver ben sileyim yerleri “diyerek temizlik personeline sarıldı. Morgül, “Ben çok titizim ve temizlik hastasıyım. İlkokuldayken annem de temizlik personeliydi. O yüzden sizi görünce dayanamadım. Sizi çok seviyorum ” diyerek yerleri sildi.

yilmazmorgul4

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
işi gücü reklam.Yaptığı iyiliğin bile reklamını yapıyor sürekli.
o kadar çok meraklıysan gir bir temizlik şirketinede gör bakalım dünyanın kaç bucak olduğunu kolay sannediyor herhalde avm deki temizlik şirketleri personelinin canını çıkartıyor, az personelle her işi yaptırmaya uğraşıyorlar.ben avm de temizlikte çalıştım yanımdaki personel izinde olduğu zaman onun işide bana kalıyordu fazladan bir tane işci almadıkları gibi işci izine ayrıldığında gelene kadar canımız çok acıyordu yemekler berbat avm ye gelen müşterilerin bazısı çok pis yani göründüğü gibi değil ve birde bu insanlar devamlı orda çalışmış olsa 5 veya 6 yılda çalışma yetisinin çoğunu kaybede
Show insani
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler