YURTHABER

Ziraat Katılım 142. şubesini Yozgat'ta hizmete açtı

Ziraat Katılım 142. şubesini Yozgat'ta hizmete açtı

Ziraat Katılım 142. şubesini Yozgat'ta hizmete açtı

Ziraat Katılım'ın 142. şubesi Yozgat'ta düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Açılış töreninde konuşan Ziraat Katılım Genel Müdürü Metin Özdemir, Ziraat Katılım'ın, Yozgat'ta da açılan ilk kamu katılım bankası olduğunu söyledi.

Özdemir, Ziraat Katılım'ın vatandaşa en iyi hizmeti vermeye gayret edeceğini belirterek, "Katılım bankacılığının ülkemizde geliştirilmesi ve büyümesine Yozgat'ımızın da katkı sağlayacağına inanıyoruz. Bankamızın kentimize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyoruz." dedi.

Konuşmanın ardından kurdele kesilerek şube hizmete açıldı.

Açılış törenine, Yozgat Valisi Ziya Polat, Belediye Başkanı Celal Köse, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Karadağ, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sinan Çelik, AK Parti Yozgat İl Başkanı Yusuf Başer ve vatandaşlar katıldı.

Anadolu Ajansı ve İHA tarafından yayınlanan yurt haberleri Mynet.com editörlerinin hiçbir müdahalesi olmadan, sözkonusu ajansların yayınladığı şekliyle mynet sayfalarında yer almaktadır. Yazım hatası, hatalı bilgi ve örtülü reklam yer alan haberlerin hukuki muhatabı, haberi servis eden ajanslardır. Haberle ilgili şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler