MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

REYTİNG SONUÇLARI 6 ARALIK 2023! Dilek Taşı, Kuruluş Osman, Şahane Hayatım, MasterChef reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu?

Reyting sonuçları merak konusu oldu. 6 Aralık Çarşamba gününe ilişkin verilerin açıklanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film netleşecek. Peki, 6 Aralık 2023 reyting sonuçları birincisi hangi yapım oldu? İşte Dilek Taşı, Kuruluş Osman, Şahane Hayatım, Benim Güzel Ailem MasterChef All Star ve Eltilerin Savaşı gibi yapımların ekrana geldiği 6 Aralık Çarşamba gününün reyting sonuçları birincisi...

Reyting sonuçları ve en çok izlenen yapımlar seyirciler tarafından merak edilip gün gün takip ediliyor. 6 Aralık 2023 Çarşamba günü televizyon ekranlarında Dilek Taşı, Kuruluş Osman, Şahane Hayatım, Benim Güzel Ailem MasterChef All Star ve Eltilerin Savaşı gibi yapımlar ekrana geldi. Reyting sonuçları merak konusu oldu. İşte 6 Aralık 2023 Çarşamba gününün reyting sonuçları ile ilgili ayrıntılar...

REYTİNG SONUÇLARI (6 ARALIK 2023)

6 Aralık Çarşamba gününün reyting sonuçları açıklandı.

Total'de reyting listesinin ilk sırasında Kuruluş Osman, ikinci sırada Esra Erol'da, üçüncü sırada Kuruluş Osman özet yer aldı.

AB'de ise birinci sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Masterchef Türkiye All Star, üçüncü sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber yer aldı.

20+ABC1 listesinde ise ilk sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Masterchef Türkiye All Star, üçüncü sırada Müge Anlı ile Tatlı Sert yer aldı.

reyting

GEÇEN HAFTANIN REYTİNG SONUÇLARI

29 Kasım Çarşamba günü reyting sonuçlarına göre;

Total'de reyting listesinin ilk sırasında Kuruluş Osman, ikinci sırada Esra Erol'da, üçüncü sırada Kuruluş Osman özet yer aldı.

AB'de ise birinci sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Şahane Hayatım, üçüncü sırada Masterchef Türkiye All Star yer aldı.

20+ABC1 listesinde ise ilk sırada Kuruluş Osman, ikinci sırada Şahane Hayatım, üçüncü sırada Müge Anlı ile Tatlı Sert yer aldı.


Youtube


En Çok Aranan Haberler