SPOR

Abdullah Avcı gidiyor yerine O geliyor!

Ev sahibi olduğumuz Dünya Kupası'nda U20'lerimizin 2. turu geçememesinin faturası, Abdullah Avcı'ya çıktı.

Abdullah Avcı gidiyor yerine O geliyor!

Ev sahibi olduğumuz Dünya Kupası'nda U20'lerimizin 2. turu geçememesinin faturası, Abdullah Avcı'ya çıktı. Genel başarısızlık üzerine Futbol Federasyonu yönetimi Mustafa Denizli'ye önümüzdeki ay teklif götürecek...

KENAN KARCI
A Milli Takımımızın başarısız 2014 eleme serüveninden sonra U20'ler de hüsrana uğratınca TFF, bütün milli takımlarda değişim için düğmeye basıyor. Federasyon yönetim kurulu bu konuda harekete geçerken, yeni bir proje için isim de belirlendi.

Buna göre bütün milli takımların sorumlusu olan Abdullah Avcı'ya fatura kesilecek. Avcı'nın yerine de Mustafa Denizli sorumlu olarak göreve getirilecek. Avcı konusunda yönetim kurulunda fikirbirliği oluştuğu iddia edilirken, U20 takımımızın büyük yeteneklere rağmen 2. turdan öteye gidememesi üzerine Avcı'nın görevine devam etmemesi yönünde karar alındığı öğrenildi.

SİYASET DE İSTİYOR
Federasyon bu konuda nabız yoklarken resmi bir harekette bulunmadı. Avcı ile önümüzdeki günlerde temasa geçilip konu kendisine iletilecek. Ardından da boşalan görev için Mustafa Denizli'ye teklif yapılacak.

Bu konuda siyaset de tam destek verirken operasyon ağustos ayını bulacak. Bilindiği gibi A Milli Takımımız, ağustos ayında özel maç yapacak. Denizli'nin de ilk maçı bu olacak. Ardından 2014 Dünya Kupası elemelerindeki maçları Mustafa Denizli tamamlayacak.

ŞARTLAR UYUŞMADI
Yıldırım Demirören federasyonu Denizli'yi sadece A Milli Takım için değil genel proje olarak göreve getirecek. Denizli, bütün kategorilerde teknik patron olacak ve öğreticilik de yapacak. F.Bahçe ile Denizli, "koşullar" uyuşmadığı için anlaşma sağlayamadı. Denizli, 1996-2000 yılları arasında A Milli Takım'ı çalıştırmış, Euro 2000'de bize çeyrek final oynatmıştı. (Akşam)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 81 yorum
Adam gibi adam arıyorsanız Şenol Güneş. Dünya kupasında 3 ncü yapan Güneş in hakkı hiç verilmedi. Bu ülkede futboldan anlamayanlar futbolu yönettiği sürece Türk futbolu bir yere gelemez.Şenol Güneş in bilgisi,efendiliği, adamlığı, Başarıları yetmez mi?
çok haklısın sana içtenlikle katılıyorum.
şimdiki oyuncularda ruh yok.3.olduğumuz zamanda hamur güzeldi
şenol güneş hoca biraz öngörüsü yada cesareti olsaydı hakan şükür yerine ilhan mansızı oynatır dünya kupasını ülkemize taşırdı. bana göre cemiyetlerin adamıydı. ondan hiç bi şey olmaz.hala ondan bahsedilince tüylerim tiken tiken oluyor.
KAÇ KERE BAŞARILI OLDU DENİZLİ ANLAMIYORUM MİLLİ TAKIMDAN KOVULAN ADAMI YİNE GERE ÇAĞIRIYORLAR NE İŞLERE KALDIK BENCE EN İYİSİ YILMAZ VURALI GETİRSİNLER MİLLİTAKIM ABDULLAH AVCIDAN DAHA BAŞARILI OLMAZSA BİŞEY BİLMİYORUM
Aynen katılıyorum.
adamın suçu ne balonun belli bir hacmi var fazla üflersen patlar bunu da kapasitesinden fazla gösterdiler patladı hepsi bu
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler