MAGAZİN

Acı Aşk 1. bölümüne Selin Şekerci'nin sahneleri damga vurdu

Başrollerini Selin Şekerci, Seçkin Özdemir ve Alperen Duymaz'ın paylaştığı Acı Aşk 1. bölümüyle ekranlara iddialı bir giriş yaptı. Henüz başlamadan büyük ses getiren Acı Aşk ilk bölümüne damga vuran isim Selin Şekerci oldu.

Acı Aşk 1. bölümüne Selin Şekerci'nin sahneleri damga vurdu

Henüz yayına girmeden büyük ses getiren Acı Aşk 1. bölümü için heyecan doruktaydı. Oyuncu kadrosunda; Selin Şekerci, Seçkin Özdemir, Sezgi Sena Akay, Alperen Duymaz, Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can gibi iddialı isimlerin bulunduğu Acı Aşk ilk bölümüne, Sezgi Sena Akay'ın keman çaldığı, Seçkin Özdemir'in harmandalı oynadığı sahneler damga vurdu ancak sosyal medyada en çok konuşulan ismi Selin Şekerci oldu. Yapımcılığını Erol AVCI'nın üstlendiği, müziklerini efsane sanatçı Kıraç'ın yaptığı, tanıtımlarıyla büyük beğeni toplayan iddialı yeni dizi Acı Aşk 1. bölümü dün akşam saat 20.00'de ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı.

ACI AŞK KONUSU

Gerek fragmanları gerekse kadrosundaki isimleriyle beklentileri büyük tutan Acı Aşk, mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları konu alıyor. Bir yandan Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulut'un (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadığı imkansız aşkları, diğer yandan sevgiye aç bir kadın olan Sude'nin (Selin Şekerci) çırpınışı ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakarlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)'nin yolları nasıl kesişecek Acı Aşk'ın ilk bölümünde belli olacak.

ACI AŞK 1. BÖLÜM ÖZETİ

Acı Aşk'ın çalışkanlığıyla takdir kazanmış, başarılı işadamı Bulut yükselmek istemektedir. Çalıştığı şirketin CEO'su olmayı beklerken şirketin sahibi Ferman Köklükaya, öz oğlunu bu göreve daha uygun görür. Büyük bir hayal kırıklığına uğrayan Bulut'un yolu aynı gün güzeller güzeli Melek'le kesişir ve büyük bir aşk kıvılcımlanır. Bulut, Melek'in peşinden memleketi Sığacık'a kadar gider. Birçok şey paylaşırlar. Ama onları bekleyen mutlu son değildir. Güzel rüya kâbusla biter. Melek yıkılır. Yurtdışında bir müzik okulunda okumaya hak kazanan Melek, her şeyi bırakıp Londra'ya gitmeye karar verir. Bulut'u unutup yeni bir hayata başlayacaktır. Diğer yandan Sude, duygularını doruklarda yaşayan, yıllar yılı karşılığını tam olarak alamadığı aşkı için çırpınan bir kadındır. Bu aşkı kaybetmemek adına dünyayı yakacak derecede tutkuludur. Sude sonunda istediğini elde edebilecek midir? Babasına geçmişte yaşananlar yüzünden çok tepkili olan Ali'nin de küçük hayatında deli gibi sevdiği Eylül'le apayrı bir dünyası vardır. Ne var ki Ali'nin Eylül ile aşkı hiç beklediği gibi olmayacaktır. Melek yüreğindeki aşkı nasıl taşıyacak, Bulut'un itirafları karşısında ne yapacaktır?

SELİN ŞEKERCİ KİMDİR?

1988 doğumlu olan Selin Şekerci, . İzmir Devlet Tiyatrosu'nda oyunlarda yer almıştır. Panda, Tariş Zeytinyağı ve Turkcell Selocan Şanslı Gün reklamlarında oynamıştır. Kavak Yelleri adlı bir gençlik dizisinde üç bölüm Feyza karakterini ve Melekler Korusun adlı duygusal, dram ağırlıklı gençlik dizisinde Özgür Çelikli adlı üniversite öğrencisi bir karakteri canlandıran Selin Şekerci, Ay Büyürken Uyuyamam adlı Türk yapımı filmde rol almıştır. 2014 yazı itibari ile başlayan Kaçak Gelinler dizisinin baş rollerinden biri olan Şebnem Gürsoy karakterini canlandırmıştır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön