SPOR

CANLI

Adem Büyük'ün eşinden sosyal medyada çok ağır sözler

Malatyaspor'un forveti Adem Büyük, 1-0 kaybettikleri Beşiktaş maçının ardından zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Adem'in eşi Merve Büyük ise Instagram hesabından çok ağır sözler etti.

Adem Büyük'ün eşinden sosyal medyada çok ağır sözler

Malatyaspor'un 1-0 kaybettiği Beşiktaş mücadelesinin ardından yayıncı kuruluşa konuşan Adem Büyük, maçın ilk yarısında her şeyin normal olduğunu ancak Sergen Yalçın ile hakem Halis Özkahya'nın arasında geçen diyaloğun ardından her şeyin değiştiğini ileri sürdü.

5000

Hakemin kendilerini azarladığını, Beşiktaşlı futbolculara ise farklı konuştuğunu ifade eden Adem Büyük, "Kimse kimseyi azarlayamaz" dedi.

Adem Büyük'ün açıklamalarının ardından sosyal medyada gösterilen tepkiler artınca eşi Merve Büyük de Instagram hesabından açıklamalarda bulundu.

Merve Büyük, "Buradan bana yazıp eşime hakaret eden herkesle mahkemede görüşmek üzere! Adem'deki yüreğin yüzde 10'u yok hiç birinizde. Siz anca oturduğunuz yerden insanlara hakaret edip kendinizi tatmin eder, bir de ortalıkta erkeğim diye gezersiniz" diyerek ağır sözler sarf etti.

1

2


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 42 yorum
cahil
baya takipçi kasmıştır merve büyük.
Adem Büyük Haddini bilsin. Kendisine ve eşine hakaret edenler daha çok haddini bilsin. Ne insanlığa ne delikanlılığa ne de ahlaka sığmaz. Her söylediğini kendine söyleniyormuş gibi düşünüp yazacaksınız. Bende Beşiktaşlıyım ama önce insanım
bende galatasaraylıyım sürekli hakemlerin destegi ile kazaniyorsunuz Adem Büyük Galatasaray kulubünden gitmiş saygı duyulan bir futbolcudur
@megol023 6Skulübünden gitiğini zaten her 6S maçunda görüyoruz saygı duyulan bir futbolcudur ???? kime göre neye göre
@megol023 söyleyene bak bende fb liyim ama bjk oynayarak kazanıyor hakemler ile kazanan sizin takımınız adem bey sizin maçta orta sahayı geçmedi alıştınız nasıl olsa şikeye hakem yandaşlığına
Takım
O
Av
P
Geri Dön