SPOR

CANLI

Ahmet Çakar, canlı yayında operasyon yapıldığını açıkladı!

Eski hakem Ahmet Çakar, dün gece Beyaz TV'de katıldığı programda Beşiktaş camiasından özür diledi.

Ahmet Çakar, canlı yayında operasyon yapıldığını açıkladı!

Spor yorumcusu Ahmet Çakar, Beşiktaş camiasından özür diledi. Daha önce Beşiktaş'ın Fenerbahçe ve Galatasaray ile yaptığı maçlara 'derbicik' ifadesini kullanan Çakar, hata yaptığını ve özür dilediğini açıkladı. Galatasaray ve Fenerbahçe'nin ortaklaşa yaptığı projelerden sonra bu kararı aldığını duyuran Çakar flaş ifadeler kullandı.

"ÖZÜR DİLİYORUM"

22028

Çakar, "Beşiktaş camiasından özür diliyorum. Beşiktaş'ın maçları artık derbidir. Beşiktaş, taraftar sayısı ve parasal değil belki ama bugün Türkiye'nin en önemli süper güç takımıdır. Fenerbahçe - Galatasaray dostluk anlaşması, Beşiktaş'a karşı operasyondur." dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
futbol Türkiye de Beşiktaş`a karşı oynanan bir oyundur.
@kral_king_1985 evet haklısın 17 takım Galatasaraya karşı fenerasyon ve hakemlerle birlikte deklarasyon yayınlarken ulüpler birliği başkanı bjk başkanıydı aynı zamanda, o zaman galiba başına kuma saklamıştın ama arka taraf açıkta kalmış olmalıki birazm üşütmüşsün, takım isimlerini karıştırdın senn , tüm kulüpler bir olup 14 sene şmp luğu engellenen Gs kulübü aynı muameleye 4 yıl öncede maruz kaldı ve o şebekeleşme geçen sene bjk yı algülüm vergülüümle şmp yaptı , acaba bu ülkede futbol dediğin gibiyse biz ozaman farklı ülkelerde yaşıyor olmalıyız, bu kafayı nerde yaptınzıı bizede söleyinnn
Bjk nin kaç şampiyonlugu var. ki sonradan ilave oluyor. bjk bunun cevabını versin Yeter.
bir fenerli olarak söylüyorum gs ile yapılan her işbirliği ihanettir
AHMET SEN DEMOGOJİ YAPIYORSUN , TARAFTARA BAK SEN , BİZ NE DİYORYZ AYIDAN POST 6S DOST OLMAZ ,BUNLAR ARKADA BIÇAKLAR, BJK Lİ ÖĞLE DEĞİL BİRİNİ DOST OLARAK SEÇERSEK BU BJK OLUR.
Takım
O
Av
P
Geri Dön