SPOR

Ahmet Nur Çebi'den Oğuzhan Özyakup için Fenerbahçe açıklaması

Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Oğuzhan için Fenerbahçe'nin sportif anlamda rövanş almak adına devreye girebileceğinin hatırlatılması üzerine net konuştu Ahmet Nur Çebi, Oğuzhan Özyakup'la ilgili olarak 'Oğuzhan serbest mi, serbest; ama ben buna milyonda bir bile ihtimal vermiyorum. Oğuzhan Beşiktaş'ın çocuğudur' ifadelerini kullanarak Fenerbahçe'ye gidişinin mümkün olmadığını söyledi.

Ahmet Nur Çebi'den Oğuzhan Özyakup için Fenerbahçe açıklaması

Sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Oğuzhan Özyakup ile ilgili Beşiktaş cephesinden çok özel açıklama geldi. Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, soruları yanıtladı.

Çebi, ocak ayında istediği kulübe imza atma hakkı bulunan yıldız oyuncunun Beşiktaş'ta kalacağını ifade etti.

"OĞUZHAN BEŞİKTAŞ'IN ÇOCUĞU"

Fenerbahçe'nin sportif anlamda bir rövanş almak adına Özyakup için devreye girebileceği hatırlatılan Çebi şu ifadeleri kullandı:

"Rövanş almak çok ilginç bir cümle. Bu isteğin çok abesle iştigal olduğunu düşünüyorum. Ben rövanş almak için işime gelmeyecek bir futbolcuyu planlamam içinde olmayacağım ve futbolcuyu transfer etmeyeceğim. Kulüplerin maddi sıkıntıları ortada. Öbür taraftan Oğuzhan'a ihtiyacı olan bir oyuncuya birisi gelip talip olabilir. Oğuzhan serbest mi, serbest; ama ben buna milyonda bir bile ihtimal vermiyorum. Oğuzhan Beşiktaş'ın çocuğudur. Başkanıyla oturup konusunu çözüp yoluna devam edecektir. Benim görüşüm bu."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
HER FUTBOLCU PARA NIN ÇOÇUĞUDUR
@otobakimzekayi aslanım her futbolcu deme bazıları vardı KULÜBÜNE VEFA BORCU nu ödemeden gitmez..OĞUZHAN da öyle bir insandır..sırf BEŞİKTAŞ a para kazandırmak için önce mukavele yapıcak sonrada transfer olucak..
Biz fenerbahçeyiz çünkü fenerbahçe bir futbolcuyu isterse alır , istemesse diğer takımlar alır
Ulan kendileri ortaya atıp kendileri mümkün değil diyorlar.Biz de biliyoruz mümkün olmadığını.Küpekler ve uğuzhanlar giremez :D
Fenerbahçe oğuzhanı ne yapsın..zaten gelmemelide...çünkü o Beşiktaşlı...öylekalmalı..bizden beşiktaşa gidenler gibi dönek değildir herhalde...
lafla olmaz sayın başkan kardeşimizn gönlün yap attır imzayı. sinek küçük ama mide bulandırır
gökhanda fb nın cocugu dedik ama gel gör ki parayı severimiş
Hadi canım sende para para para
Aman aman alın turşusunu kurun.Ammada abarttınız bunun gibi oyuncular PTT 1.ligde kıyamet gibi ayağını sallasan birkaçına değer.
Yaptıkları utanmazlığın altında kalmışlar
Diğer Haberler