MAGAZİN

Ahu Sungur tepki çekince... 'Kocamla sevişip...'

Yavru kedilerinin fotoğrafını paylaşan Ahu Sungur, “Hayvan üretimi yapıyorsun” şeklinde yorum yapanlara dava açacağını söyledi. “İki aynı cins kediyi çiftleştirmedin mi?” diye soran takipçiye ise şoke eden bir yanıt verdi.

Ahu Sungur tepki çekince... 'Kocamla sevişip...'

Kedisi Müjgan'ın dört yavrusu olduğunu sosyal medyadan duyuran oyuncu Ahu Sungur'a 'Evde hayvan üretiyorsun' şeklinde yorumlar geldi.

Kedilerini kısırlaştırmak yerine çiftleştirdiği için tepki çeken ve bu yüzden 'Sokak hayvanlarının vebalini aldın' şeklinde mesajlara maruz kalan oyuncu, kendisine 'vebal ve üretici' ithamlarını yapanları mahkemeye verdiğini söyledi.

Ekran Alıntısı

Ahu Sungur bir takipçisinin "Ne iftirası ablacım? İki aynı cins kediyi çiftleştirip hayvan ürettin mi üretmedin mi bunu açıkla" sorusu üzerine çok kızdı ve şu yanıtı verdi:

Ekran Alıntısı

"Kocamla sevişip çocuk da yaptık o da üretime giriyor mu acaba? Mesela bunun için de hesap vermem gerekiyor mu? Ben sana gece kiminle seviştiğini soruyor muyum da sana kedimin çiftleştiği tekir dert oluyor?!"

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 24 yorum
ahlak bitti , terbiye senelik izne çıktı ..
Ahlak sizin gibi yobazlara kaldıysa vay halimize
senelik izne çıksa iyi.kayip
@bolero6666 nasıl anladın adamın kelimelik cümlesinden yobaz olduğunu anlatsana biraz..
Bir de yobaz lafını diline dolayan genişler var. Bunları bu tip konularda eleştirirsen hemen yobaz oluyorsun.
Kadin 10 numara soylemis agzina saglik millet 2 kelime yorum yapmak icin abuk subuk seyler yaziyor insanlarin resimleri in altina
helal olsun kadina vallahi
Yalnız evde kedi üretip, uçuk fiyatlara satmak da artık iyice yaygınlaştı. Resmen bu masum hayvanlar damızlık gibi sürekli üretim için kullanılıyor. Bu kadın ne yapıyor bilemem ama bunu yapanların sayısı inanılmaz fazla. Sadece kedi değil köpek de buna dahil.
Millette ne dertler var arkadaş...
Geri Dön