MAGAZİN

AİLE DİZİSİ OYUNCULARI VE KONUSU: Aile dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte isimleri

Aile dizisi oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Yeni dizi Aile geçtiğimiz hafta ilk bölümü ile ekrana geldi. Reyting sıralamasına hızlı bir giriş yapan dizi salı akşamları yayınlanıyor. Aile oyuncuları arsaında Kıvanç Tatlıtuğ ve Serenay Sarıkaya başrolleri paylaşıyor. Peki, Aile dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler?

AİLE DİZİSİ OYUNCULARI VE KONUSU: Aile dizisi konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte isimleri

Aile dizisi oyuncuları ve isimleri için araştırmalar hız kazandı. Show TV'de izleyici karşısına çıkan Aile salı akşamları yayınlanıyor. Heyecanla beklenilen dizinin ilk bölümünde İzmir uçağında Aslan ve Devin ilk kez karşı karşıya geldi. Aile oyuncuları arasında yer alan Serenay Sarıkaya Devin karakterine, Kıvanç Tatlıtuğ ise Aslan karkaterine hayat veriyor.

AİLE DİZİSİ OYUNCULARI

Aile dizisi oyuncuları arasında Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Canan Ergüder, Ushan Çakır, Umutcan Ütebay, Yüsra Geyik, Ecem Simge Yurdatapan ile usta oyuncular Levent Ülgen, Emel Göksu ve Nur Sürer yer alıyor.

aile-oyuncuları

Kıvanç Tatlıtuğ -Aslan Soykan
Serenay Sarıkaya - Devin Akın
Nur Sürer - Hülya Soykan
Nejat İşler - Cihan Soykan
Canan Ergüder - Leyla Soykan Sayıcı
Levent Ülgen - İbrahim Soykan

aile-konusu

AİLE DİZİSİ KONUSU

‘Aile’ dizisi, varlıklı bir aile olan Soykanlar’ın başına geçen Aslan’ın, kendisiyle aynı yerden yaralı psikolog Devin’le tanışmasıyla aile içinde değişen dengeleri, gelişen olayları ve ‘aile’ kavramının en tartışmalı yönlerini ele alacak.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler