YURTHABER

Alanya'da bodyguard dehşeti

Antalya’nın Alanya İlçesi’nde diskoda bodyguardlar tarafından dövüldüğü ileri sürülen Emre Güvenir, hastanelik oldu.

Alanya'da bodyguard dehşeti

Antalya’nın Alanya İlçesi’nde eğlenmek için gittiği diskoda bodyguardlar tarafından dövüldüğü ileri sürülen 24 yaşındaki Emre Güvenir, hastanelik oldu. Gözlerinde şişlikler oluşan Güvenir’in yüzünde ise ’ayakkabı’ izleri bulunuyor.

Ukrayna’da üniversite öğrencisi olan Emre Güvenir, tatilini geçirmek için Alanya’nın Mahmutlar Beldesi’ndeki ailesinin yanına geldi. Eğlenmek için dün gece Konaklı Beldesi’nde bulunan diskoya giden Güvenir, dans ettiği sırada pistte bir kadınla sohbet etmeye başladı. Güvenir, kadınla konuştuğu sırada diskoda görevli bodyguardlar tarafından saat 02.30 sıralarında dışarı çıkarıldı.

Görevlilerle tartışan Emre Güvenir, iddiaya göre bodyguardların saldırısına uğradı ve dövüldü. Yüzü ve gözlerinde morluklar oluşan, alnında ayakkabı izi çıkan Güvenir’in kavga sırasında burnu da kırıldı. Kendisine 9 görevlinin saldırdığını ve dövdüğünü iddia eden Güvenir, Konaklı Jandarma Karakolu’na giderek şikayetçi oldu. Barda dans ettiği kadını rahatsız etmediğini belirten Emre Güvenir, "Eğlenmeye gittim ve orada bir kadınla tanıştım. Diğer müşterilere rahatsızlık vermedim. Kimse benden şikayetçi olmadığı halde neden dövüldüğümü anlamış değilim" dedi.

Jandarma karakolundaki ifadesinin ardından Alanya Devlet Hastanesi’ne götürülen Güvener, yapılan tedavisinin ardında taburcu edildi.