SPOR

Alex de Souza'dan Beşiktaş'a transfer

Eski F.Bahçeli yıldız, yeni bir Talisca arayışında olan Başkan Orman’a Recife’nin 17’lik genç yıldızını önerdi.

Alex de Souza'dan Beşiktaş'a transfer

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, "Yeni Talisca'lar bulmak" için bir süre önce Brezilya'ya çıkarma yapmıştı. Başkan bu seyehatinde F.Bahçe efsanesi Alex'le de görüşmüş ve "Gözüne çarpan genç bir yetenek var mı?" diye sormuştu. Alex ise birkaç genç oyuncunun adını Orman'la paylaşıp, "Bu isimleri bir araştırın, yeni yeni parlıyorlar. Herkesin gözü onların üzerinde. İleride adlarından çok söz ettirebilir" dedi.

Alex'in verdiği isimler arasında Başkan Fikret Orman'ı en çok etkileyense Recife'de bu yıl A takıma yükselen 1999 doğumlu Juninho olduğu öğrenildi. Alex'in verdiği isimleri Wyscout üzerinden izleyen Orman genç oyuncunun araştırılmasını istedi.

(FOTOMAÇ)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
bize de maldonadoyu aldirmisti
güzel espiriydi :)
@canerkoc_1907 teşhis 10 numara
bizim yöneticilerin yapacağını fikret orman yapıyo....alex hoca olsun 2.senede şampiyon 3.senede avrupada kupa kaldırırız...
türkiyede yokmu? marsa gidin marsa
o diilde önerdigi isim tırt ahahahaha
Birileri bilmiyorum belki 11 temmuzcuğun kurucularının teşvihi ilemi devamlı gündeme getirliyor bu alex anlamıyorum. Fetö cülerib helikopteri Bjk stadına indiğinden beri bjk de bjk diyor Alex ne oldu fb sevdasına pehhh. O heykel yıkılmalı. Atatürk büstlerine saldırcanıza Alex büstüne saldırın !!!!
Diğer Haberler